Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Відмова в статусі біженця

Подача апеляції в разі отримання відмови у наданні статусу біженця з релігійних міркувань законодавством США не передбачена. Однак, Служба з питань громадянства та імміграції Сполучених Штатів Америки (USCIS), на свій розсуд, може переглянути Вашу справу при своєчасному отриманні від основного Заявника прохання про перегляд справи, або третьої особи у разі, якщо основний Заявник відмовляється від своїх прав на дотримання конфіденційності.

Дане прохання має задовольняти одній або обом умовам, зазначеним нижче:

  • містити докладний виклад фактів, що пояснюють, яким чином офіцер, який проводить інтерв'ю, міг скоїти суттєву помилку та/або
  • містити нові відомості, які дозволять змінити початкове рішення.

Наші юристи можуть допомогти Вам скласти прохання про перегляд справи, а також правильно підготувати і оформити додаткові документи (доказову базу) за даним напрямком імміграції.

Ми настійно рекомендуємо всім Заявникам на отримання візи приділити якомога більше уваги не тільки підготовці прохання про перегляд справи та доказової бази, а й з усією серйозністю поставитися до питань підготовки до інтерв'ю, це не тільки не зашкодить Вам, а навпаки - набагато збільшить шанси на отримання візи заявленої Вами категорії!

Звернутися за консультацією до наших спеціалістів Ви можете заздалегідь записавшись на прийом, або можете замовити дану послугу на нашому сайті.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2019. Created by bernackiy.name

ПП "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашої команії! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.