Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Відмова в візі по GreenCard

Виграш у Diversity Immigrant Visa Lottery не гарантує "переможцеві" отримання візи.

Більшість Заявників отримує відмову в візі в ході інтерв'ю в посольстві США своєї країни, що, найчастіше, є наслідком помилок при підготовці пакету документів, надання неповної та/або неточної інформації, затримок у зборі документів, або з причини переміни у сімейному стані та ін.

Бувають випадки, коли приймається негативне рішення з вини чи недбалості консульських працівників. Якщо Ви вважаєте, що при прийнятті рішення консульським офіцером були допущені помилки, то необхідно обгрунтувати їх та докладно описати. Хочемо зазначити, що у випадку, якщо Ви представите нову інформацію у Вашій апеляції , то Вам необхідно обгрунтувати причину, по якій Ви не надали цю інформацію під час інтерв'ю в посольстві.

Якщо Вам неправомірно відмовили в візі, наші юристи готові допомогти Вам оскаржити це рішення.

Зверніть увагу на терміни оскарження або подачі відповідних прохань. Якщо Ви пропустите надані Вам строки, то можливість їх відновлення буде серйозно ускладнена в зв'язку з необхідністю надання доказів поважних причин пропуску даних процесуальних дій.

Звернутися за консультацією до наших спеціалістів Ви можете заздалегідь записавшись на прийом, або можете замовити дану послугу на нашому сайті.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2018. Created by bernackiy.name

ПП "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашої команії! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.