Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Консультація

Час, який у нас є - це гроші, яких у нас немає. /Сорос/

Будь-яка консультація - це юридична оцінка ситуації Клієнта, яка вимагає всебічного аналізу фактів і обставин кожного конкретного випадку, в силу цього розгляд нашими юристами будь-якого Вашого питання є платною послугою. В силу даних тимчасових витрат, ми встановлюємо плату за першу консультацію в розмірі 250 євро.

Вартість консультації може варіюватися в залежності від складності справи. У випадку якщо Клієнт приймає рішення про укладення договору з нашою компанією на подальше обслуговування з даного питання, вартість першої консультації буде врахована у загальну вартість Договору.

Шановні Клієнти, ми цінуємо як Ваш, так і свій час, тому хочемо звернути Вашу увагу на те, що в нашій компанії вже багато років практикуються попередня оплата і запис на консультацію на конкретну годину. В даному питанні оплата консультації відображає серйозні наміри Клієнта у вирішенні його питань.

Консультації проводяться у формі особистої зустрічі або по телефону (телефонує Клієнт), Skype, WhatsApp і т.п., а також в письмовому вигляді по e-mail в разі повної попередньої оплати Клієнтом виставленого рахунку. Зазвичай, ми маємо можливість призначити консультацію протягом двох годин з моменту підтвердження отримання нами Вашої оплати.

У разі якщо з будь-якої причини Ви не можете в призначений день і час прибути на консультацію, Ви можете отримати консультацію в інші заздалегідь обумовлені з нами дату і час. Якщо ж Ви з будь-яких причин відмовляєтеся від консультації, сплачена сума не буде повернута, якщо на це немає достатніх підстав. Повернення коштів відбувається виключно за особистою заявою замовника даної послуги.


УВАГА! Учасникам бойових дій (за умови пред'явлення посвідчення УБД) консультації надаються безкоштовно.


ПРОСИМО ВАС ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕД КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Сформувати список Ваших питань до нашого спеціаліста і тільки після цього записуватись на консультацію, ця процедура істотно скоротить загальну тривалість консультації і, як наслідок, заощадить Ваші гроші та час.

У разі якщо мова йде про депортацію, видворення, анулювання або відмову в візі, слід відмітити, що Вам необхідно до запису на консультацію зробити якісний переклад наявних у Вас документів, а саме: якщо в Ваших документах про депортацію (судових, нотаріальних документах, протоколах затримання, документах про відмову, анулювання візи, заборону на в'їзд та ін.) немає перекладу на українську (російську) мову, то Вам необхідно до запису на консультацію звернутись до дипломованого перекладача, який має досвід перекладів юридичної документації і зробити якісний переклад цих документів. Зверніть увагу, що від якості перекладу Ваших документів залежать УСІ ПОДАЛЬШІ ДІЇ по Вашій справі. Якщо переклад буде не коректним, то і наслідки можуть бути самими непередбачуваними.

Якщо у Вас немає можливості знайти кваліфікованого перекладача, то наша компанія готова надати Вам перекладацькі послуги відповідної якості.


Замовити консультаційні послуги Ви можете на нашому сайті в розділі Контакти.

Оплату консультаційних послуг Ви можете здійснити у розділі нашого сайту Оплата.


Шановні Клієнти, переконливо просимо Вас цінувати свій і наш час! Ми поважаємо наших Клієнтів і робимо все можливе, щоб провести консультацію в зручний для Вас час. Через це, просимо Вас врахувати деякі наші правила:

  • з питань відмови в візі/апеляції/заборони на в'їзд - в телефонному режимі ми не консультуємо. Для того, щоб наші спеціалісти могли в найкоротші терміни відповісти Вам на Ваші запитання, будь ласка, всю наявну у Вас інформацію з відповідною документацією (якісні фото або сканкопіі документів) та описом Вашої конкретної ситуації відправте нам на e-mail.
  • ми не маємо можливості приймати Клієнтів в порядку живої черги.
  • будь-яких консультацій (навіть незначних на Вашу думку) по телефону без попереднього запису на консультацію і повної оплати - ми не даємо.
  • без попередньої і повної оплати наших послуг ми не маємо можливості надати Вам консультаційні послуги.
  • будь ласка, для попереднього запису на консультацію телефонуйте до нас в робочий час. Ми працюємо з 09.00 до 17.00, окрім вихідних і святкових днів.

Дякуємо за розуміння!

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.