Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Наслідки відмови в візі

Незважаючи на те, що може здаватися на перший погляд, що відмови в візах схожі, всі відмови по своєму унікальні, при цьому вони дуже відрізняються по своїй суті. Наслідки, які можуть бути у випадку відмови в візі, безпосередньо залежать від дій Заявника (або його представника), які спричинили за собою цю відмову.

Якщо консульський офіцер бачить в діях Заявника будь-які дії, які суперечать вимогам чинного законодавства і які спрямовані на надання завідомо неправдивої інформації, надання фальсифікованих документів, приховування інформації про попередні факти порушення візового режиму і т.д., він може прийняти рішення про відмову не тільки в візі, а й застосувати більш серйозні міри покарання, наприклад заборона на в'їзд в країну на обмежений або на довготривалий строк.

Залежно від тяжкості скоєних Заявником (або його представником) протиправних дій, рішення про відмову може бути винесено у формі звичайної відмови у видачі візи з можливістю апеляції та повторної подачі документів на цю ж категорію візи, або у вигляді відмови в візі із забороною на в'їзд в країну до 10 років, або довічно. Дана заборона на в'їзд практично має юридичні наслідки і класифікується так само, як і депортація.

Ми настійно рекомендуємо всім Заявникам суворо дотримуватися правил подачі документів в посольство, і ні при яких ситуаціях не намагатися надавати завідомо неправдиві відомості або фальсифіковані документи, навіть якщо (як Вам здається) має сенс представити свої документи та інформацію про себе в більш "рожевому" кольорі.

В будь-якому випадку, якщо у Вас є будь-які проблеми або сумніви, ми рекомендуємо Вам звернутися до спеціалістів у цій галузі. Повірте, що кошти витрачені Вами на консультацію спеціаліста, в майбутньому заощадять Вам не тільки непередбачені фінансові витрати (в разі отримання відмови), але й Ваш час і нерви.

Необхідно особливо відзначити, що рішення про заборону на в'їзд до Європейських країн може бути винесено не тільки компетентними органами на території європейської країни, а й відповідним закордонним дипломатичним представництвом в країні клопотання Заявника на отримання візи: наприклад, посольством Німеччини або Великобританії в м.Києві.

Таке рішення може бути прийнято закордонним дипломатичним представництвом у разі порушення, або підозри в порушенні законодавства цієї країни Заявником, який претендує на в'їзну візу будь-якої категорії.

Такими порушеннями можуть бути, наприклад, надана Заявником в посольство свідомо неправдива інформація, або надані сфальсифіковані документи, з метою незаконного отримання Заявником в'їзної візи. Санкції щодо таких порушень, залежать від тяжкості вчиненого проступку, а також наслідків, які спричинили за собою дані неправомірні дії Заявника.

Основною санкцією у вищенаведених випадках є заборона на в'їзд в країну на 10 років, або довічно, з обов'язковим внесенням відповідної інформації до Шенгенської інформаційної системи SIS, а якщо таке рішення приймає країна ЄС (наприклад, Великобританія), яка не входить до складу країн Шенгенської угоди або такі країни як Канада, США, то відповідна інформація розміщується в інформаційній базі цієї країни, яка використовується з метою підтримки внутрішньої безпеки.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.