Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Відмова в візі

У випадку, якщо Вам було відмовлено в візі дипломатичним представництвом (посольством/консульством) країни, яку Ви мали намір відвідати, наші юристи і наші зарубіжні партнери-адвокати нададуть Вам кваліфіковану юридичну допомогу в підготовці апеляції, скарги, або заяви про призупинення рішення посольства у вищестоящі інстанції для перегляду рішення, а також в підготовці повторного пакету документів для відповідного дипломатичного представництва у разі повторного звернення за отриманням візи.

Відмова в візі неімміграційної категорії:

  • відмова в бізнес візі, - службовій, - туристичній, - приватного характеру, - студентській, - робочій візі; та ін.

Відмова в візі імміграційної категорії:

  • відмова в візі нареченого/нареченої, - чоловіка/дружини, - у возз'єднанні сім'ї, - в робочій візі висококваліфікованого спеціаліста;
  • відмова в візі після того, як Вами, або членами Вашої сім'ї були подані документи для отримання дозволу на проживання, статус біженця, громадянства; та ін.

Інші відмови:

  • відмова в візі за національною ознакою, за статевою належністю, порушення прав людини;
  • відмова в візі по програмі DV Lottery;
  • відмова в візі у разі порушення паспортно-візового режиму (країни Шенгенської угоди, ЄС, Великобританія, Канада США);
  • відмова в візі у разі депортації, видворення з країни, анулювання візизаборони на в'їзд (країни Шенгенської угоди, ЄС, Великобританія, Канада, США);
  • відмова в візі, у випадку якщо Ви знаходилися в одній з країн Шенгенської угоди під слідством, проходили як свідок, звинувачений або підозрюваний в суді (Шенгенська інформаційна система SIS);
  • відмова в візі, у випадку якщо у Вас є вже декілька візових відмов, і Ви не оскаржували ці відмови;
  • відмова в наданні статусу біженця (країни Шенгенської угоди, ЄС, Великобританія, Канада США); та ін.

У разі відмови консульський офіцер (або інша уповноважена особа) може (але не зобов'язаний) видати Заявникові лист, в якому може бути вказана причина відмови в візі. Причина відмови може бути не вказана у листі про відмову, або вказана (в багатьох випадках) не конкретно, вона також може не оголошуватися консульським офіцером в момент проходження інтерв'ю, в цьому випадку необхідно буде витребувати причину відмови в дипломатичного представництва для прийняття, надалі, будь-яких дій щодо оскарження цього рішення, або можливості повторної підготовки пакету документів і його повторної подачі в посольство, з метою отримання візи цієї ж категорії.

У випадку невірного вибору Заявником категорії візи (мета перебування не відповідає заявленій меті візиту) ми, відповідно до Ваших намірів, допоможемо визначити необхідну Вам категорію візи, а також підготувати відповідний пакет документів.

Якщо у Вас відмова в імміграційній візі або відмова в наданні статусу біженця, ми та наші зарубіжні партнери-адвокати надамо Вам кваліфіковану юридичну допомогу з цих питань.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.