Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Заборона на в'їзд в Канаду

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися у Вашій ситуації та з'ясують підстави винесення заборони на в'їзд в Канаду, встановлять можливість отримання виняткового дозволу на в'їзд в Канаду, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

Рішення про заборону на в'їзд в Канаду може бути винесено не тільки компетентними органами на території Канади, а й відповідним закордонним дипломатичним представництвом в країні клопотання Заявника на отримання візи, наприклад, посольством Канади в Україні. У випадку якщо консульським офіцером посольства при перевірці пакету документів Заявника, буде виявлений факт фальсифікації поданих документів або невідповідність їх дійсності, а також надання будь-якої неправдивої інформації - Заявнику буде не тільки відмовлено в візі, але й винесено рішення про заборону на в'їзд в Канаду.

Рішення про заборону на в'їзд може бути прийнято посольством у разі порушення, або підозри в порушенні законодавства Канади Заявником, який претендує на в'їзну візу як неімміграційної, так і імміграційної категорії.

Такими порушеннями можуть бути, наприклад:

  • Заявник не відповідає умовам імміграційного законодавства Канади або одному з членів його сім'ї встановлена заборона на в'їзд в Канаду;
  • надана Заявником в посольство свідомо неправдива інформація, або надані сфальсифіковані документи, з метою незаконного отримання Заявником в'їзної візи;
  • Заявник має серйозну проблему зі здоров'ям або серйозну фінансову проблему;
  • Заявник несе загрозу безпеці країни або скоїв порушення прав людини або міжнародних прав;
  • Заявник був засуджений за злочин або вчинив будь-який злочин за межами Канади;
  • Заявник має зв'язок з організованою злочинністю.

Відповідно до імміграційного законодавства Канади, якщо Ви скоїли або були визнані винним у скоєнні злочину, Ви не можете бути допущені в Канаду. Іншими словами, Ви є "недопустимим злочинцем".

За своїм визначенням, такі злочини передбачають наявність у злочинця прямого умислу здійснити, зокрема, шахрайство, розкрадання майна, навмисне псування майна, а також більш тяжкі правопорушення. Прикладами кримінальних злочинів є: крадіжка, крадіжка зі зломом, згвалтування, напад, вбивство, ненавмисне вбивство, викрадення людей, посібництво неповнолітнім у вчиненні правопорушень, розпусна поведінка, пограбування, умисне придбання або перевезення краденого майна, підпал, шахрайство, вимагання, розтрата, шантаж, фальсифікація, переведення в готівку фальшивих чеків, неправдиві свідчення, виготовлення фальсифікату, умисне ухилення від сплати податків, небезпечне водіння, під час водіння їзда під впливом наркотиків або алкоголю, володіння або оборот наркотиків або контрольованих речовин, хабарництво, а також будь-які наміри вчинення вищевказаних протизаконних дій.

Ви можете ознайомитися з переліком кримінальних злочинів у Кримінальному кодексі Канади і Законі Канади "Про контрольовані речовини".

Санкції щодо таких порушень, залежать від тяжкості вчиненого проступку, а також наслідків, які спричинили за собою дані неправомірні дії Заявника. Основною санкцією у вищенаведених випадках є заборона на в'їзд в Канаду до 10 років, або довічно, з обов'язковим внесенням відповідної інформації в інформаційну базу осіб, небажаних до в'їзду в Канаду, з метою підтримки внутрішньої безпеки країни.

Проте, у виняткових випадках канадійське імміграційне законодавство дозволяє видати візу на в'їзд особам, яким при звичайних обставинах в'їзд в Канаду заборонено. Звернутися за цим дозволом можуть заявники на візу будь-якої категорії, зокрема імміграційної. Проте для того, щоб така особа могла отримати дозвіл на в'їзд в Канаду, необхідно довести, що обставини, через які вона звертається за візою, дійсно мають винятковий характер.


  • Повний юридичний супровід, розробка стратегії для оскарження рішення про заборону на в'їзд в Канаду, якщо існує така можливість, а також представлення інтересів Клієнта у підготовці клопотання для зняття заборони на в'їзд в Канаду в неімміграційних цілях.
  • Повний юридичний супровід, розробка стратегії, прояснення і реконструювання подій, а також представлення інтересів Клієнта у дипломатичних представництвах та відповідних компетентних органах Канади з питань зняття заборони на в'їзд в Канаду в імміграційних цілях.

Підготовка свідоцтв, різних довідок, експертних, криміналістичних та медичних висновків та свідоцтв, а також об'ємних супроводжуючих доказів - все це, часто, є невід'ємною частиною процесу отримання виключного дозволу на в'їзд в Канаду.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання і захистити свої інтереси, а також у подальшому уникнути для себе зайвих фінансових витрат, негативних наслідків та втрату Вашого часу.

Звертайтесь до нас за правовою допомогою для визначення і узгодження подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.