Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Передумови для видачі візи

Для подачі документів у відповідне дипломатичне відомство, з метою відкриття в'їзної візи в країни Шенгенської угоди, Великобританії, США, Канади та інші країни, Вам необхідно правильно підготувати пакет документів відповідно до мети перебування в цій країні.

Документи повинні бути підготовлені відповідно до вимог дипломатичного представництва (посольства, консульства) до відповідної категорії візи, по якій Ви маєте намір в'їхати на територію відповідної країни.

З необхідним переліком документів відповідно до мети перебування (категорії візи), Ви можете ознайомитися на сайті дипломатичного представництва даної країни (посольства, консульства).

Вам необхідно врахувати, що відповідно до правил прийому документів тим чи іншим дипломатичним представництвом, консульський відділ має право вимагати додаткові підтверджуючі документи від Заявника.

В зв'язку з цим ми рекомендуємо Вам, для уникнення відмови в візі з послідуючою процедурою оскарження, звернутися до спеціалістів в цій галузі та отримати не тільки повну консультативну допомогу з питань підготовки документів по відповідній категорії візи, а й ретельно підготуватися до проходження інтерв'ю в посольстві.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.