Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Відмова в статусі біженця США

Подача апеляції в разі отримання відмови у наданні статусу біженця з релігійних міркувань законодавством США не передбачена. Однак, Служба з питань громадянства та імміграції Сполучених Штатів Америки (USCIS), на свій розсуд, може переглянути Вашу справу при своєчасному отриманні від основного Заявника прохання про перегляд справи, або третьої особи у разі, якщо основний Заявник відмовляється від своїх прав на дотримання конфіденційності.

Дане прохання має задовольняти одній або обом умовам, зазначеним нижче:

  • містити докладний виклад фактів, що пояснюють, яким чином офіцер, який проводить інтерв'ю, міг скоїти суттєву помилку та/або
  • містити нові відомості, які дозволять змінити початкове рішення.

Наші юристи можуть допомогти Вам скласти прохання про перегляд справи, а також правильно підготувати і оформити додаткові документи (доказову базу) за даним напрямком імміграції.

Ми настійно рекомендуємо всім Заявникам на отримання візи приділити якомога більше уваги не тільки підготовці прохання про перегляд справи та доказової бази, а й з усією серйозністю поставитися до питань підготовки до інтерв'ю, це не тільки не зашкодить вам, а навпаки - набагато збільшить шанси на позитивний результат вашої справи!

Якщо ж заявник отримує відмову в наданні статусу біженця в США на підставі ст. 212(a)(2)(A)(i)(I), ст. 212(a)(2)(A)(i)(II), ст. 212(a)(2)(C), ст. 212 (а)(6)(C)(i), ст. 212 (а)(6)(Е), ст. 212 (a)(9)(B) і т.п. з можливістю оскарження даного рішення, в такому випадку необхідно готувати апеляцію і пакет документів тільки за допомогою юриста.

Навіть якщо співробітники МОМ вам люб'язно запропонують допомогу в підготовці документів і заповненні необхідних форм, з метою оскарження даного рішення, ви повинні пам'ятати, що ні МОМ, ні співробітники USCIS, ні консульські офіцери посольства не зацікавлені в отриманні вами імміграційної візи, тому ніхто з них не буде досконально розбиратися у вашій справі. Як приклад, наводимо один з випадків з нашої практики.

Через складність подібних справ щодо оскарження даних відмов ми вам рекомендуємо звернутися за допомогою до наших адвокатів, а також хочемо звернути вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, ви зможете не тільки вирішити свої питання, заощадити час і гроші, захистити свої інтереси, а й в подальшому уникнути для себе збитків та негативних наслідків.

Тому, щоб мінімізувати ризики в отриманні остаточного рішення про відмову у в'їзді в США - звертайтеся до нас для визначення і узгодження подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.