Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Підготовка до інтерв'ю в посольстві

Багато хто з нас двічі наступає на граблі: перший раз - навчальний, другий - контрольний...

Цей вислів, чітко характеризує відношення Заявників до процедури підготовки до інтерв'ю ДО отримання відмови в візі.

Щодо цього необхідно сказати, що оскарження дій посольства (апеляційне оскарження) не завжди можливе з причин, передбачених законодавством відповідної країни щодо конкретної категорії візи, або на підставі будь-яких інших причин, наприклад, викликаних неправильною оцінкою ситуації і неправильним наданням інформації консульському офіцерові в процесі проходження Заявником інтерв'ю в посольстві.

Незважаючи на велику вартість підготовки до інтерв'ю, після відмови в візі  (або при анулюванні візи в посольстві), Заявнику необхідно відзначити, що в більшості випадків, повторна подача документів в посольство з відповідними документами і мотивованими підставами про перегляд рішення - є єдиним шансом отримати візу необхідної категорії.

Виходячи з нашого досить великого досвіду роботи в цій галузі, а також аналізуючи частини проблеми відмов в візах, а також анулювання діючих віз громадянам України та умови при яких дані рішення переглядаються посольством, необхідно зазначити, що при відповідній попередній підготовці, а також подання мотивованих клопотань - 40% всіх відмов Заявників переглядаються посольством з подальшою видачею візи.

Ми згодні, що дана цифра перегляду рішень не велика, АЛЕ шанс все таки є, і цей шанс необхідно використовувати. Крім того, навіть у разі незадоволення Вашого клопотання (повторної відмови), дана процедура (відповідь посольства) допоможе Вам уникнути давати не зовсім приємні пояснення на ряд додаткових питань при обов'язковому інтерв'юванні з боку консульського офіцера посольства іншої країни...

На жаль, не всі Заявники розуміють важливість даної події, і дану процедуру або повністю ігнорують з надією на те, що отримати візу можна буде через інше посольство, або взагалі "ставлять хрест" на отриманні візи.

Таке ставлення Заявників до відмови в візах може призвести до негативних наслідків, які стосуються подальшого можливого звернення за отриманням візи в це посольство, або в посольства інших країн.

На нашу думку, Заявником повинні бути використані всі шанси для отримання візи, такий підхід до цього без сумніву не тільки зменшить шанси на отримання відмови в майбутньому, але й практично, в більшості випадків, може звести до нуля межу непорозуміння між Заявником та консульським офіцером посольства.

Хочемо відразу пояснити, що будь-яких гарантій в отриманні візи ми не даємо!

Щодо самої процедури підготовки до інтерв'ю. У цій частині ми хочемо відзначити, що описувати процедуру підготовки до інтерв'ю немає ніякого сенсу, тому що дана процедура строго індивідуальна для кожного з Аплікантів і включає не тільки узагальнений аналіз ситуації, що склалася під час попереднього інтерв'ю, а й психологічну підготовку Заявника, фактичний аналіз вже наданих на попередньому інтерв'ю документів, наданої Заявником інформації в усній формі, а також необхідні рекомендації щодо підготовки додаткових документів, в рамках даної категорії візи.

Коротко можна сказати, що особливості підготовки до інтерв'ю в посольстві після відмови в візі (або при анулюванні візи), безпосередньо залежать від конкретної запитуваної категорії візи, посольства, мети візиту або мети перебування, соціального статусу та соціальної ролі Заявника в суспільстві, матеріального та сімейного стану, наданої усної інформації Заявником консульському офіцерові посольства на інтерв'ю.

Ми хочемо звернути особливу увагу щодо Аплікантів, які виграли Грін Карт (Лотерея Diversity Visa lottery) і при проходженні інтерв'ю в посольстві США отримали відмову в візі - наслідки відмови по даній категорії візи достатньо важкі (залежить від конкретної причини відмови), але у випадку наявності в Заявника відповідної доказової бази апеляційне оскарження можливе.

Також ми настійно рекомендуємо всім Заявникам приділити якомога більше уваги не лише підготовці документів для надання в посольство, а й з усією серйозністю поставитися до питань першої підготовки до інтерв'ю, щоб звести до мінімуму можливість відмови в візі. Ця процедура не тільки не зашкодить Вам, а навпаки - набагато збільшить шанси на отримання візи заявленої Вами категорії.

Вартість підготовки до інтерв'ю в посольство

Звернутися за консультацією до наших спеціалістів Ви можете заздалегідь записавшись на прийом, або можете замовити дану послугу на нашому сайті.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.