Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Заборона на в'їзд у Великобританію

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися у Вашій ситуації та з'ясують підстави винесення заборони на в'їзд у Великобританію, встановлять можливість отримання виняткового дозволу на в'їзд у Великобританію, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

На підставі параграфів A320 і 320(7b) Імміграційних правил Великобританії, рішення про заборону на в'їзд у Великобританію може бути винесено не тільки компетентними органами на території UK, а й відповідним закордонним дипломатичним представництвом в країні клопотання Заявника на отримання візи, наприклад, посольством Великобританії в Україні.

У випадку якщо консульським офіцером посольства при перевірці документів Заявника, буде виявлений факт фальсифікації поданих документів або невідповідність їх дійсності, а також надання будь-якої неправдивої інформації - Заявнику буде не тільки відмовлено в візі, але й винесено рішення про заборону на в'їзд в UK.

Рішення про заборону на в'їзд може бути прийнято посольством у разі порушення, або підозри в порушенні законодавства Великобританії Заявником, який претендує на в'їзну візу як неімміграційної, так і імміграційної категорії.

Такими порушеннями можуть бути, наприклад, надана Заявником в посольство свідомо неправдива інформація, або надані сфальсифіковані документи, з метою незаконного отримання Заявником в'їзної візи.

Санкції щодо таких порушень, залежать від тяжкості вчиненого проступку, а також наслідків, які спричинили за собою дані неправомірні дії Заявника. Наприклад, іноземному громадянину може бути встановлена заборона на в'їзд у Великобританію на 1 рік, 2 роки або 5 років в разі якщо даний іноземний громадянин був видворений з Великобританії в добровільному порядку. У разі ж якщо даний іноземний громадянин був примусово видворений або депортований, заборона на в'їзд може бути встановлена на 10 років і більше.

Основною санкцією у вищенаведених випадках є заборона на в'їзд в країну з обов'язковим внесенням відповідної інформації в інформаційну базу осіб, небажаних до в'їзду у Великобританію, з метою підтримки внутрішньої безпеки країни.

Проте, у виняткових випадках американське імміграційне законодавство дозволяє видати візу на в'їзд особам, яким при звичайних обставинах в'їзд в UK заборонено. Звернутися за цим дозволом можуть Заявники на візу будь-якої категорії, зокрема імміграційну. Проте для того, щоб така особа могла отримати дозвіл на в'їзд в UK, необхідно довести, що обставини, через які вона звертається за візою, дійсно мають винятковий характер.


  • Повний юридичний супровід, розробка стратегії для оскарження рішення про заборону на в'їзд у Великобританію, якщо існує така можливість, а також представлення інтересів Клієнта у підготовці клопотання для зняття заборони на в'їзд в UK, в неімміграційних цілях.
  • Повний юридичний супровід, розробка стратегії, прояснення і реконструювання подій, а також представлення інтересів Клієнта у дипломатичних представництвах та відповідних компетентних відомствах з питань зняття заборони на в'їзд в UK в імміграційних цілях.

Підготовка свідоцтв, різних довідок, експертних, криміналістичних та медичних висновків та свідоцтв, а також об'ємних супроводжуючих доказів - все це, часто, є невід'ємною частиною процесу отримання виключного дозволу на в'їзд в UK.

Звертайтесь до нас за правовою допомогою для визначення і узгодження подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.