Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Апеляція

Юристи нашої компанії готові надати Вам в повному обсязі юридичні послуги щодо складання та подання апеляції як до консульських установ країн Шенгенської угоди, Великобританії, Канади, США, України та ін., так і в судові інстанції відповідної країни.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання і захистити свої інтереси, а також у подальшому уникнути для себе зайвих фінансових витрат, негативних наслідків та втрату Вашого часу!...

Наша компанія надає повний юридичний супровід:

Адвокати нашої компанії представляють інтереси іноземних громадян і осіб без громадянства в дипломатичних представництвах і судах різних інстанцій країн Шенгенської угоди, Великобританії, Канади, США, України з питань:

  • відмови в візі або наданні посвідки на проживання у вищевказані країни;
  • особам, які були депортовані/видворені або яким заборонений в'їзд у вищевказані країни.

Юристи нашої компанії готові надати Вам в повному обсязі юридичні послуги щодо складання та подання апеляції як в посольство, так і в судові інстанції. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання і захистити свої інтереси, а також у подальшому уникнути для себе зайвих фінансових витрат, негативних наслідків та втрату Вашого часу!

Апеляція - (лат. appellatio - звернення, скарга) - одна з форм оскарження рішення будь-якого органу першої інстанції, введена у Франції в 1808 р.

Апеляція - розгляд справи по суті органом другої інстанції за скаргами сторін на рішення першої інстанції. Істотно відрізняється від касації (касаційного провадження) тим, що справа повторно розглядається при безпосередньому дослідженні доказів органом вищої інстанції з винесенням рішення, яке може істотно відрізнятися від первинного (в тому числі і в гіршу сторону для Заявника).

Згідно з міжнародними та внутрішніми положеннями різних країн, дипломатичне представництво будь-якої країни має право без пояснення причини відмовити будь-якому Заявникові у відвідуванні цієї країни. Правила в'їзду, виїзду та перебування регулюються міжнародними (Шенгенська угода, Дублинська конвенція, Женевська конвенція та ін.) і, крім того, внутрішніми правовими нормами країни, в дипломатичне представництво якої Ви маєте намір подати заяву на відкриття Вам в'їзної візи.

Посольство має право відмовити Вам в візі, навіть якщо у Вас не вистачає будь-якого документа, якому Ви не надали значення, і якого немає у переліку основних документів, які необхідно надати до консульського відділу для відкриття візи. Консульський офіцер, який проводить з Вами співбесіду, зобов'язаний переконатись в достовірності наданих Вами даних, а також мету та терміни Вашого перебування в даній країні. Ми вважаємо, що така позиція посольств абсолютно правильна, оскільки більшість Заявників, які одержують в'їзну візу, згодом порушують паспортно-візовий режим країни перебування, не слідують вказаній раніше меті перебування, нелегально працюють, просять (абсолютно необгрунтовано) політичного притулку та багато іншого...

Причини відмов різні і якось класифікувати їх неможливо, але Ви повинні знати, що відмова Вам в візі ще нічого не означає! Ви маєте право оскаржити рішення консульського офіцера, хоча б з причини того, що іноді дане рішення приймається не завжди правильно. Це і не дивно, якщо щодня консульський відділ будь-якого посольства повинен обробляти величезну кількість заяв від наших громадян та громадян інших країн, що мають реєстрацію в Україні. Тому консульський офіцер, що приймає рішення стосовно видачі Вам в'їзної візи, має право на помилку! Не помиляється той, хто нічого не робить.

Найгірше - якщо Ви не оскаржуватимете дане рішення! Якщо Ви не оскаржили рішення посольства у встановлені терміни, отже, Ви повністю згодні з тим формулюванням відмови, яке припустив консульський офіцер. При цьому Ви не знаєте причини відмови, що може призвести до тривалої заборони на в'їзд не тільки до даної країни, а також до неможливості отримання віз до інших країн (наприклад, країни Шенгенської угоди).

Оскарження (апеляцію) Ви маєте право подати у встановлені терміни не тільки в посольство, а й в адміністративний суд країни, дипломатичне представництво якої відмовило Вам у видачі візи. Терміни та процедура оскарження рішення посольства різні для кожної з країн.

Складену та переведену на мову країни апеляцію Вам необхідно особисто підписати. Відповідь на апеляцію Ви обов'язково отримаєте на свою домашню адресу, або на адресу Вашої довіреної особи, вказану Вами додатково.

Вам необхідно знати, що будь-яке дипломатичне представництво зберігає повну конфіденційність щодо відомостей про Заявника (включаючи інформацію про відмову/відмови в візі), які Ви передали відносно себе при подачі заяви на відкриття в'їзної візи.

Наша компанія гарантує Вам повну конфіденційність відомостей, які нам будуть відомі в процесі ведення Вашої справи. Ми несемо перед Вами повну юридичну відповідальність! Без письмової згоди Клієнта ніяка інформація щодо його справи, не буде передана третім особам!

Також Ви повинні знати, що ніяка апеляція не дає ніякої гарантії, що відразу буде Вам відкрита віза! Але, маючи офіційну відповідь посольства з приводу відмови в візі, Ви маєте можливість визначитися з подальшими Вашими діями, аж до того, що Ви матимете право повторної подачі (з новим запрошенням та новим пакетом документів) заяви на відкриття даної категорії візи. Не дивлячись на отриману відмову, Ви матимете можливість подати документи на отримання візи в посольство іншої країни, якщо буде змінена країна Вашого візиту.

Деякі посольства пред'являють свої вимоги до процедури підготовки апеляції, правил та форм її подання до консульського відділу, або до інших компетентних органів, якщо дане посольство не правомочне розглядати апеляції. Також дуже важливі термін оскарження та місце оскарження рішення посольства. Необхідно врахувати, що законодавством деяких країн апеляція може бути не передбачена.

Підготовка апеляції - достатньо трудомісткий, логічний та правовий процес і тому, якщо Ви ніколи до цього не мали діла з цією процедурою, Вам краще звернутися до компетентного в цьому питанні юриста.

В цьому розділі ми можемо привести тільки деякі основні позиції, які необхідно Вам врахувати при підготовці апеляції:

  • проаналізувати тип та зміст документів які Ви подавали в консульський відділ з метою отримання візи;
  • необхідно врахувати та проаналізувати навідь незначні деталі Вашого інтерв'ю з консульським офіцером;
  • Ваші відносини із запрошуючою стороною, які підтверджують наміри Вашого візиту;
  • відповідність заявленої Вами в консульському відділі на інтерв'ю мети візиту в цю країну з метою візиту, яка позначена у Вашому запрошенні;
  • Вам необхідно довести Ваші міцні соціальні та економічні зв'язки з Україною, Ваше стабільне фінансове положення. Та багато іншого...

Апеляція - це, у багатьох випадках, остання Ваша можливість обгрунтовано довести консульському офіцерові правоту Ваших намірів та переконати його відкрити Вам візу.

Щодо відмов в імміграції можна визначити одне - процедура оскарження даної відмови досить тривала, трудомістка і далеко не дешева. Крім того - Вам не обійтися без допомоги компетентного в таких питаннях адвоката.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! В будь-якому дипломатичному представництві країни, яка входить до складу Шенгенської угоди, перед прийняттям рішення про видачу візи, в обов'язковому порядку здійснюється контроль за допомогою Шенгенської інформаційної системи SIS. Якщо дані (інформація) про Заявника знаходяться в списку осіб, відносно яких накладено заборону на в'їзд, отримання візи можливе лише у виняткових випадках.

Відповідно до загальних принципів захисту особистих даних, громадянин будь-якої країни має право:

  • на доступ до інформації бази даних SIS, відносно тільки його особистих даних;
  • звернутися до суду, або у відповідні компетентні органи з проханням, або заявою про виправлення, анулювання або ліквідацію існуючої інформації.

Якщо Ви отримали відмову в візі з причини наявності Ваших особистих даних у Шенгенській інформаційній системі SIS і Ви бажаєте отримати інформацію про наявність Ваших особистих даних в цій системі; або Вам необхідно виправити, анулювати або ліквідовувати (у випадку, якщо дані помилкові) дані в системі SIS - звертайтесь до нас, ми і наші партнери зарубіжні адвокати будемо раді допомогти Вам. Ви повинні відстоювати свої права!

УВАГА! Ми рекомендуємо Вам звертатись до нас якнайшвидше після отримання Вами відмови в візі, оскільки в нас дуже велика кількість замовлень з цього приводу, терміни оформлення апеляції 2-3 тижні. У разі підготовки Вашої апеляції в більш стислі терміни, вартість цієї процедури може збільшитись вдвічі.

Терміни розгляду апеляцій різні та залежать від країни, дипломатичне представництво якої відмовило Вам в візі. Якщо Ви не маєте можливості приїхати до нас, ми можемо провести з Вами консультацію по телефону та подати Вашу апеляцію у відповідне посольство, якщо ця процедура дозволена посольством! Вам залишиться тільки дочекатись відповіді...


УВАГА! Ми не рекомендуємо Вам користуватися послугами "візових консультантів", які "на вулиці" перед посольствами, консульствами та візовими центрами пропонують свою допомогу у складанні апеляції та різних юридичних послугах.

Ці особи не кваліфіковані на надання таких послуг і, відповідно, не можуть якісно надати дані послуги. Прийміть до уваги, що тільки юрист (адвокат), що володіє знаннями в галузі міжнародного права може якісно надати юридичні послуги.

Ні бюро перекладів ні будь-які "візові" агенції, фірми або "візові консультанти" не несуть відповідальності за свої "консультації", а oтже і за результат Вашої справи! Бувають випадки, коли адвокат вже не може допомогти своєму Клієнтові, після "допомоги" таких "візових консультантів"...

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.