Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Умови і методи оплати

Замовити та оплатити наші послуги Ви можете заздалегідь безпосередньо в нашому офісі або за нижчевказаними реквізитами.

За консультаційні та інші послуги Ви можете здійснити оплату (+4% до вартості послуги) через будь-яке відділення ПриватБанк або через через Privat24.


(UAH) карта 5363 5423 0550 2750

(USD) карта 5168 7427 1236 7204

(EUR) карта 5168 7427 0204 0464

Отримувач: Порхун Ігор Володимирович.

Також оплата може бути здійснена

наступними системами переказів:

western union, contact, money gream,

privat money, anelik, migom та ін.


Запис на консультацію здійснюється виключно за попередньою оплатою та не менш ніж за 48 годин до передбачуваної дати консультації.

Оплата наших послуг можлива тільки після оформлення Вами замовлення та отримання від нас рахунку, для оплати обраної Вами послуги. Замовлена Вами послуга почне нами виконуватися тільки після отримання від Вас оплати. Після здійснення оплати, будь ласка, обов'язково повідомте нас про номер Вашого замовлення та дату Вашого платежу.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2018. Created by bernackiy.name

ПП "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашої команії! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.