Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Умови і методи оплати

Замовити та оплатити (передоплатити) наші послуги Ви можете безпосередньо в нашому офісі або за реквізитами: карта ПриватБанк 5363 5423 0898 7024. Отримувач: Порхун Ігор Володимирович.

За консультаційні та інші послуги Ви можете здійснити оплату через будь-яке відділення ПриватБанк або через через Privat24. Також оплата може бути здійснена за допомогою наступних систем переказів: western union, contact, money gream, privat money, anelik, migom та ін.

Замовлена Вами послуга почне нами виконуватися тільки після отримання від Вас оплати. Після здійснення оплати, будь ласка, обов'язково повідомте нас про номер Вашого замовлення та дату Вашого платежу. Просимо звернути увагу, що в разі оплати Вами будь-якої послуги Ви приймаєте як вартість даної послуги, так і умови її надання.

Запис на консультацію здійснюється виключно за попередньою оплатою та не менш ніж за 48 годин до передбачуваної дати консультації. У випадку якщо справа термінова, то найближчий час консультації обумовлюється окремо.

УВАГА! У разі якщо з будь-якої причини Ви не можете в призначений день і час прибути на консультацію, Ви можете отримати консультацію в інші заздалегідь обумовлені з нами дату і час. Якщо ж Ви з будь-яких причин відмовляєтеся від консультації, сплачена сума не буде повернута, якщо на це немає достатніх підстав. Повернення коштів відбувається виключно за особистою заявою замовника даної послуги.

Також просимо звернути увагу на те, що у разі Вашої відмови без поважних причин, від замовлених і оплачених (передплачених) Вами послуг, будь-які вимоги в поверненні сплачених коштів компанією не приймаються.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2019. Created by bernackiy.name

ПП "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашої команії! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.