Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Заборона на в'їзд до США

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися у Вашій ситуації та з'ясують підстави винесення заборони на в'їзд у США, встановлять можливість отримання виняткового дозволу на в'їзд до США, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

При подачі документів на отримання візи слід пам'ятати, що відповідно до ст. 212 (a)(6) Закону про імміграцію та натуралізацію США, наслідком надання фальшивих документів, а також відомостей, що мають на меті ввести в оману консульського офіцера, є постійна заборона на в'їзд в США. Це означає, що Ви ніколи не зможете отримати американську візу.

Скасування (зняття) даної заборони, також як і отримання виняткового дозволу на в'їзд (Waiver), є справами особливої складності, які вимагають багато часу, зусиль і витрат, тому хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання і захистити свої інтереси, а також у подальшому уникнути для себе зайвих фінансових витрат, негативних наслідків та втрату Вашого часу!

Рішення про заборону на в'їзд до США може бути винесено не тільки компетентними органами на території Сполучених Штатів Америки, а й відповідним закордонним дипломатичним представництвом в країні клопотання Заявника на отримання візи, наприклад, посольством США в Україні.

У випадку якщо консульським офіцером посольства при перевірці пакету документів Заявника, буде виявлений факт фальсифікації поданих документів або невідповідність їх дійсності, а також надання будь-якої неправдивої інформації - Заявнику буде не тільки відмовлено в візі, але й винесено рішення про заборону на в'їзд у Сполучені Штати.

Рішення про заборону на в'їзд може бути прийнято посольством у разі порушення, або підозри в порушенні законодавства США Заявником, який претендує на в'їзну візу як неімміграційної, так і імміграційної категорії.

Такими порушеннями можуть бути, наприклад, надана Заявником в посольство свідомо неправдива інформація, або надані сфальсифіковані документи, з метою незаконного отримання Заявником в'їзної візи.

Санкції щодо таких порушень, залежать від тяжкості вчиненого проступку, а також наслідків, які спричинили за собою дані неправомірні дії Заявника. Основною санкцією у вищенаведених випадках є заборона на в'їзд у США до 10 років, або довічно, з обов'язковим внесенням відповідної інформації в інформаційну базу осіб, небажаних до в'їзду у Сполучені Штати, з метою підтримки внутрішньої безпеки країни. Як приклад, наводимо один з випадків з нашої практики.

Проте, у виняткових випадках американське імміграційне законодавство дозволяє видати візу на в'їзд особам, яким при звичайних обставинах в'їзд в США заборонено. Такий дозвіл носить назву Waiver. Звернутися за цим дозволом можуть заявники на візу будь-якої категорії, зокрема імміграційної. Проте для того, щоб така особа могла отримати дозвіл на в'їзд в США, необхідно довести, що обставини, через які вона звертається за візою, дійсно мають винятковий характер.


Nonimmigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії для оскарження рішення про заборону на в'їзд до США, якщо існує така можливість, а також представлення інтересів Клієнта у підготовці клопотання для зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в неімміграційних цілях.

Immigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії, прояснення і реконструювання подій, а також представлення інтересів Клієнта у дипломатичних представництвах і Департаменті імміграції та громадянства США з питань зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в імміграційних цілях.

Підготовка свідоцтв, різних довідок, експертних, криміналістичних та медичних висновків та свідоцтв, а також об'ємних супроводжуючих доказів - все це, часто, є невід'ємною частиною процесу отримання виключного дозволу Waiver.

Звертайтесь до нас за правовою допомогою для визначення і узгодження подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.