Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Апеляція, відмова в візі в країни Шенгенської угоди та Європейського союзу

Юристи нашої компанії готові надати Вам в повному обсязі юридичні послуги щодо складання та подання апеляції як в посольство, так і в судові інстанції відповідної країни Шенгенської угоди.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання і захистити свої інтереси, а також у подальшому уникнути для себе зайвих фінансових витрат, негативних наслідків та втрату Вашого часу!

Відмова та її наслідки... Будь-яка подача документів у консульський відділ дипломатичного представництва будь-якої з країн Шенгенської угоди в Україні, з метою отримання візи, на жаль, теоретично може закінчитися відмовою... Подальші дії "потерпілого" (особи, яка отримала відмову в візі) безпосередньо залежать від типу запрошуваної візи, а також від причин, якими консульський офіцер обгрунтував своє негативне рішення.

Інформацію про відмову в візі консульський офіцер заносить до інформаційної бази свого дипломатичного представництва і, за бажання, офіцери інших іноземних дипломатичних представництв країн-учасниць Шенгенської Угоди, скориставшись доступом до цієї інформації, можуть прийняти таке ж негативне рішення з питання відкриття візи Заявнику. Дана ситуація досить часто повторюється та особливо поширена на території України...

Як правило, посольства країн Шенгенської угоди при відмові в візі, в листі про відмову вказують загальну причину, по якій відмовлено Заявнику у в'їзді до тієї чи іншої країни Шенгенської угоди. Оскарження (апеляцію) Ви маєте право подати у встановлені терміни не тільки в посольство, але й у відповідний адміністративний суд країни-учасниці Шенгенської угоди. Посольство зобов'язане надати Заявникові письмове повідомлення про можливість оскарження негативного рішення. При отриманні відмови в візі, у консульському відділі відповідного посольства завжди безпосередньо питайте про можливість оскарження рішення посольства (подачі апеляції), і якщо можливість оскарження є - вимагайте листа про відмову!

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Не секрет, що будь-яке іноземне дипломатичне представництво розцінює будь-якого Заявника як потенційного іммігранта. Заявникові необхідно, як мінімум, довести зворотнє.

В світі цього, посольства країн Шенгенської угоди не є виключенням і тому, достатньо часто, відмовляють в візі побічно... Тобто Заявнику не віддають паспорт з відмовою, а просять Заявника надати відповідне письмове пояснення з приводу наміченого візиту. В цьому випадку, консульський офіцер не пояснює Заявникові, що конкретно він хоче, щоб Заявник пояснив в цьому письмовому "поясненні", і тут можна однозначно говорити про те, що консульський офіцер щось запідозрив під час інтерв'ю і не маючи достатніх підстав для відмови в візі, хоче отримати від Заявника особисто написане і підписане письмове підтвердження будь-яких фактів, які б підтвердили його припущення.

Невірно представлена Заявником та невірно розтлумачена консульським офіцером інформація в цьому "поясненні", - повністю виключить, у разі відмови в візі, подальшу за відмовою апеляцію.

Часто посольство відмовляє в візі внаслідок наявності інформації про Заявника в Шенгенській інформаційній системі (Schengen Information System). Але не завжди таке твердження посольства є вірним... У багатьох випадках посольство помилялося в таких твердженнях внаслідок використання паспортів Заявників третіми особами, що в минулому (і в теперішній час) є цілком реально.

В таких ситуаціях, ми готові Вам надати допомогу в отриманні офіційних документів, щодо інформації про Вас в системі SIS. Наявність у Вас цього документа, повністю зніме з Вас підозру, як про особу "небажану для в'їзду до країн Шенгенської Угоди".

У випадку, якщо з будь-яких причин, інформацію про Вас внесено до інформаційної бази Системи SIS або Ви були депортовані з будь-якої країни, ми готові Вам надати допомогу в проведенні процедури анулювання існуючого запису про Вас у Шенгенській інформаційній системі SIS.

Подача апеляції - справа серйозна... Апеляція - не лист вільного змісту, а офіційний юридичний документ, який є основою можливого подальшого судового розгляду в Суді. Апеляція повинна бути складена і подана в певній формі з відповідними документами, які доводять Вашу правоту, згідно вимог дипломатичного представництва тієї чи іншої країни Шенгенської угоди та відповідно до норм імміграційного законодавства відповідної країни-учасниці Шенгенської угоди.

Складену юристом і перекладену на відповідну мову апеляцію, необхідно підписати особисто Заявнику. В апеляції Заявникові необхідно обгрунтувати, чому рішення офіцера посольства є невірним. У цьому контексті нам складно давати категоричні поради, багато чого залежить від кожного конкретного випадку, проте певні закономірності існують.

Як приклад, фрази ніби "я сказав, а він не почув...", "по його очах відразу було видно - візу мені не дадуть...", або "я був не правий, вибачте мені будь ласка... таке більше не повториться..." і т.п., не внесуть вагомого внеску до заперечувань цього процесу для отримання позитивного результату. Єдине в чому ці слова переконають співробітника посольства (або Суд) - це склочність Вашого характеру, або Ваше небажання прямо та правдиво аргументувати Ваші доводи щодо помилкової думки консульського офіцера, який прийняв рішення про відмову Вам в візі.

Подаючи апеляцію, апелянтові необхідно грунтуватися на фактах, а не емоціях, висловлюйте свої думки максимально стисло і чітко. У жодному випадку не пишіть про те, чого не було, і не прагніть перекрутити доведені факти.

Головна зброя юриста, який складає апеляцію - логіка, і відсутність логіки в діях консульського офіцера! Кожне твердження в апеляції повинне мати вагоме обгрунтування і має підтверджуватися незаперечними доказами і фактами!

Після отримання апеляційного пакету, консульський офіцер проводить повторний розгляд заяви з урахуванням Ваших висловів і - (це важливо!) - нових документів та фактів, що підтверджуватимуть Вашу правоту. В більшості випадків, якщо апеляція містить в собі незаперечні підтверджені факти Вашої правоти, консульський офіцер посольства може змінити своє рішення і задовольнити Вашу заявку на отримання візи. В крайньому випадку Вам може бути надана можливість подання нового пакету документів в посольство, за цією ж категорією візи, для розгляду Вашої справи "з чистого листа", що дасть Вам можливість ретельніше підготувати новий пакет документів, підготуватися до інтерв'ю і т.д.

За рідкісним виключенням, консульський офіцер може не змінити свого рішення у Вашій справі, в цьому випадку, Ви маєте право подальшої апеляції. Консульський офіцер зобов'язаний Вам надати письмову мотивовану відповідь на Вашу апеляцію, в якій ще детальніше повідомить Вас, чому він відмовляє Вам у в'їзді до відповідної країни. В цьому випадку виникне необхідність подачі апеляції на рішення консульського офіцера про відмову в візі до вищої інстанції - Адміністративний суд країни.

Представляти в суді відповідної країни-учасниці Шенгенської угоди Ваші інтереси повинен адвокат тієї країни, в суд якої буде подаватися апеляційне оскарження. Але Ви повинні знати:

Перша апеляція є основою на якій базуватиметься весь судовий процес по Вашій справі! Тому при подачі апеляції ми рекомендуємо Вам обов'язково звернутися за допомогою до кваліфікованого спеціаліста!

Ваша справа буде розглянута незалежним суддею, який оцінить всі надані Вами докази і, грунтуючись на нормах імміграційного законодавства відповідної країни та зважаючи на обставини конкретно Вашої апеляції, прийме остаточне рішення по Вашій справі... Коли? Гарне запитання. Від двох місяців до "довго"... Залежить від законодавства країни подачі апеляції.

І останнє... Будь-який сумнів в загальному порядку та процедури подачі інформації в анкеті, краще всього вирішувати в інформаційному вікні консульства. Гірше за все це вирішувати в туристичних і візових агентствах. Ми нікого не хочемо образити, АЛЕ численний досвід спілкування з клієнтами, які отримали відмову в візі з вини туристичних фірм, або "консультантів під посольством" з причини невірної інформації в анкетах, або невірно поданого пакету документів, дає нам право сумніватись у "кваліфікації" та підході до справи персоналу більшості з них. Завдання консульства - надати Вам цю інформацію, завдання "візових консультантів" - будь-якою ціною отримати від Вас якомога більше грошей.

І саме останнє (може й найважливіше!)... Отримавши відмову, не поспішайте за будь-яку ціну міняти паспорт, не поспішайте очманіло бігати по річках під прицілом польських, словацьких, угорських прикордонників (наслідки таких дій можуть привести до непередбачених незворотних процесів!) - "знавці" в гарних офісах Вас будуть довго і гаряче в цьому переконувати, і навідь нададуть посильну допомогу.

Відмова - це не клеймо! Це рішення одного чиновника відмовити Вам у видачі візи на підставі певного набору паперів і тверджень. Головне - не побудувати собі пастку, коли кожне сказане слово суперечить тому або іншому сказаному раніше!..

АПЕЛЮЙТЕ!

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.