Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Контакти

УВАГА! В зв'язку з пандемією COVID-19 наш офіс для відвідувань тимчасово закритий. Але ми продовжуємо працювати в режимі віддаленої роботи. Також ми продовжуємо проводити консультації і віддалені зустрічі з Клієнтами в будні дні. Записатися на консультацію Ви можете за вказаними нижче телефонами, через скайп, whatsapp, viber та e-mail.

Деталі щодо підготовки до консультації.           Деталі щодо оплати консультації


 

Skype: center_sunrise

Viber, Whatsapp (тільки для дзвінків):    + 38 063 955 1096

Тел.:    +38 044 237 3666           + 38 067 427 9937

E-mail:    info@sunrise.com.ua (в темі листа вказати - dlya Igora Volodymyrovycha)

E-mail з питань CITES:    sunrisecites@gmail.com

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 09:00 - 17:00


Просмотреть увеличенную карту

Увага! В зв'язку з великою завантаженістю співробітників, переконливо просимо Вас заздалегідь ознайомитися з інформацією представленою на нашому сайті та, якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію, контактувати з нами! Дякуємо за розуміння!

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2020.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.