Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Контакти

В зв'язку з військовим станом та пандемією COVID-19 наш офіс для відвідувань тимчасово закритий. Але ми продовжуємо працювати в режимі віддаленої роботи. Також ми продовжуємо проводити консультації та зустрічі з Клієнтами в робочі дні. Записатися на консультацію Ви можете за вказаними нижче телефонами, через скайп, whatsapp та e-mail.

Деталі щодо підготовки до консультації.           Деталі щодо оплати консультації


 

Skype: center_sunrise

Тел.:     + 38 067 427 9937

Whatsapp (тільки для дзвінків):    + 38 063 955 1096

E-mail: lawyersunrise@gmail.com 

E-mail з питань депортації та заборони в'їзду: sunrisedeport@gmail.com 

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 09:00 - 17:00


Просмотреть увеличенную карту

Внимание! В связи с большой загруженностью сотрудников, убедительно просим Вас предварительно ознакомиться с информацией, предоставленной на нашем сайте и только в случае, если интересующей Вас информации Вы не нашли, контактировать с нами. Благодарим за понимание!

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.