Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Апеляція, відмова в візі в США

ВІДМОВА В НЕІММІГРАЦІЙНІЙ ВІЗІ В ПОСОЛЬСТВІ США

Більшість Заявників отримують відмову в неімміграційній візі відповідно до Закону про імміграцію та натуралізацію США (Immigration and Nationality Act) за ст. 214(b), але це не означає відмову в візі до Сполучених Штатів назавжди. В практиці наших юристів, достатньо багато прецедентів успішного відкриття віз нашим Клієнтам, після попередньої відмови і, навіть після декількох відмов в візі, завдяки правильному (відповідно до вимог посольства США до даної категорії візи, а також інших норм, встановлених правилами отримання віз даної категорії) підходу до підготовки і надання в консульський відділ посольства США відповідних документів.

Відносно ст. 221(g) INA, можна констатувати той факт, що консульський офіцер вирішує застосувати положення цієї статті в тому випадку, коли прийняття рішення по заяві Заявника відкладається.

Тільки повне і точне розуміння процедури підготовки і подачі документів Заявника в консульський відділ посольства США в Україні, може дати максимально позитивний результат в отриманні візи. А це абсолютно неможливо без специфічних знань законодавства, положень і правил, а також правильного розуміння вимог, що пред'являються консульством до Заявника.

Якщо, при наступному зверненні по візу, Заявник зможе довести консульському офіцеру, що він/вона не має наміру залишати своє постійне місце проживання за межами США та надасть нові докази міцних зв'язків, які не було представлено під час попереднього звернення по візу, або якщо його/її соціальна, сімейна чи економічна ситуація змінилася і зв'язки з рідною країною посилились, то Заявникові може бути відкрита віза. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми не даємо гарантії у відкритті візи будь-якої категорії, оскільки отримання візи залежить виключно від результату інтерв’ю Консульського офіцера із Заявником! Пам'ятайте, посольство не відмовляє просто так - всі відмови абсолютно правомірні!

Поза сумнівом, краща порада - це ЗАВЖДИ говорити правду консульському офіцерові на інтерв'ю, оскільки будь-яка неправда може стати не тільки причиною відмови в візі, але й при повторних спробах отримання візи - автоматичними відмовами. Але в більшості випадків, причиною відмови в візі служить банальна психологічна непідготовленість Заявника. Не секрет, інтерв'ю в посольстві - це свого роду серйозний іспит, який у багатьох випадках перездати достатньо складно, дорого, а іноді і НЕМОЖЛИВО!

Професійні юристи нашої компанії нададуть Вам повну інформацію про документи, які необхідні для отримання візи, підготують Вас до головного і далеко непростого етапу в отриманні візи - інтерв'ю. Тривала діяльність нашої компанії на ринку в галузі надання юридичних послуг і відмінна репутація та професіоналізм співробітників, повністю підтверджують надійність, професіоналізм і, як наслідок – якість наданих послуг. Ми боремося за кожну людину!

Ми не примушуємо говорити неправду наших Клієнтів на інтерв’ю, ми пропонуємо їм зібрати і подати відповідні документи, які дали б їм максимальні шанси переконати консульського офіцера посольства в тім, що Заявник повністю відповідає нормам і вимогам посольства до нього, для позитивного рішення його заяви на відкриття візи!

Якщо Вам відмовлено в неімміграційній візі – не впадайте у відчай! При відповідній підготовці і правильній підготовці документів, Ваші шанси на отримання візи однакові з шансами Заявників, які ніколи не мали відмов в візі!

ВІДМОВА В ІММІГРАЦІЙНІЙ ВІЗІ В ПОСОЛЬСТВІ США

Юристи нашої компанії, а також, при необхідності, наші партнери-адвокати США беруть участь на різних етапах розгляду посольствами пакету документів Клієнтів, з імміграційною метою. Ми спеціалізуємося в галузі захисту прав Заявників, які отримали відмову в візі в дипломатичних відомствах США в Україні та СНД, у в'їзді до Сполучених Штатів. Спеціалісти нашої компанії, а також наші партнери-адвокати мають багаторічний досвід апеляційної роботи з імміграційними відомствами США.

Наші партнери-адвокати в США постійно контактують з урядовими і судовими структурами з різних аспектів імміграційного законодавства США.

Наша компанія, а також юридичні компанії-партнери в США забезпечуємо необхідний правовий захист від початкових етапів підготовки пакету документів, на відповідну категорію візи, і до захисту Клієнтів в імміграційних судах США у випадку відмови в візі/імміграції, депортації, висилці, анулюванні візи та ін. Якщо Вам відмовлено в візі неімміграційної категорії: бізнес віза, службова (В1, В1/В2), туристична і віза приватного характеру (В2), студентська (F1, M1), робоча віза (Н2В, Н2А) та ін., або в візі імміграційної категорії: віза нареченого/нареченої (К1/К2,) віза чоловіка/дружини (К3/К4, IR1/CR1), возз'єднання сім'ї та ін.; громадянство, статус біженця, імміграція через роботодавця (H1B); якщо Ви були депортовані, вислані зі США; якщо Вам було анульовано візу, а також у випадку якщо на Вас було накладено заборону на в'їзд у Сполучені Штати, Waiver та ін.. - звертайтесь до нас для обговорення Вашої проблеми та подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2017. Created by bernackiy.name

ПП "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашої команії! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.