Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Апеляція, відмова в візі в США

Термін повторного звернення в Посольство за отриманням візи залежить не тільки від особистих обставин кожного Заявника, а й від причин відмови і може варіюватися від декількох днів до декількох років.

Існують різні проблеми в отриманні візи в США. Необхідно пам'ятати, що консульський відділ Посольства США володіє певною внутрішньою інформаційною базою, яка дозволяє консульським офіцерам запобігати отримання віз за допомогою шахрайства. Наприклад, якщо Заявника запідозрять у використанні фіктивних документів або наданні неправдивої інформації під час інтерв'ю, то йому буде не тільки відмовлено в візі, але і встановлена довічна заборона на в'їзд в США. Однак, набагато ефективніше запобігати появі проблем, а не вирішувати їх.

ВІДМОВА В НЕІММІГРАЦІЙНІЙ ВІЗІ В ПОСОЛЬСТВІ США

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися в ситуації, що склалася, з'ясують підстави відмови Вам в неімміграційній візі, а також встановлення заборони на в'їзд в США, встановлять можливість оскарження рішення консульського офіцера і отримання візи відповідної категорії, гуманітарний пароль, винятковий дозвіл на в'їзд в США (Waiver) а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

На сьогодні найпоширенішими проблемами в отриманні віз США є наступні ситуації:

  • невідповідність класифікації візи заявленій меті візиту. Наприклад, молода незаміжня Заявниця заявляє мету свого візиту як поїздку в США по запрошенню від неодруженого громадянина Сполучених Штатів. Така мета візиту країни може бути розцінена консульським офіцером як потенційна імміграція, або Заявницю можуть запідозрити в намірі займатися проституцією на території США і відмовити в візі за ст. 212 (a)(2)(A)(i)(I);
  • заява на отримання візи знаходиться в Посольстві на розгляді тривалий час відповідно до ст. 221 (g);
  • відмова в неімміграційній візі інвестора Е2 (підозра на фіктивність ведення бізнесу) або в бізнес візі Е1 (підозра на фіктивність ведення торгівлі за договорами);
  • власник неімміграційної візи (J-1, Н2В, F1, В1/В2) перевищив терміни перебування по візі і при повторних зверненнях в Посольство отримує відмову в візі;
  • власник неімміграційної візи (J1, Н2В, F1, В1/В2) порушив імміграційне законодавство США. Порушенням вважається будь-яка діяльність, що суперечить умовам виданої візи, наприклад, здійснення трудової діяльності без Social Security Card і спеціального дозволу Департаменту імміграції та натуралізації США. Також порушенням вважається якщо власник візи J1 після приїзду в США працював у іншого роботодавця або якщо власник візи F1 замість проходження навчання займався трудовою діяльністю;
  • власник неімміграційної візи (J1, Н2В, F1, В1/В2) змінював статус під час минулого перебування в США. Незважаючи на те, що зміна статусу в США може бути схвалена імміграційною службою, консульство вважає дану дію обманом з боку Заявника, тому на цій підставі може бути відмовлено в візі не тільки Заявнику, але і його близьким родичам;
  • власник неімміграційної візи (J-1, Н2В, F1, В1/В2) попросив притулку в США і його близькі родичі не можуть отримати візи;
  • власник неімміграційної візи (J-1, Н2В, F1, В1/В2) зареєстрував шлюб в США і його близькі родичі не можуть отримати візи;
  • власник неімміграційної візи F1 не може подовжити своє перебування в США через наявність адміністративного правопорушення (крадіжка в магазині або порушення правил дорожнього руху та ін.);
  • пологи в США. Якщо Заявниця має намір народити дитину на території США, то їй необхідно документально довести свою фінансову платоспроможність і здатність оплатити послуги клініки, в якій плануються пологи. Існують ситуації, коли Заявниця вже народжувала в Сполучених Штатах і не оплатила рахунки клініки, або вже отримувала візу будучи вагітною, вказавши іншу причину відвідин країни, і там народила - в такому випадку буде відмовлено в візі;
  • схвалену петицію Посольство відправляє назад в USCIS з метою анулювання;
  • власник неімміграційної візи (наприклад В1/В2) звертається за отриманням візи іншої категорії (J1, F1, H1B, H2B) і отримує не тільки відмову в візі, але й анулювання його попередньої візи;
  • Заявник не може отримати візу через надання ним на інтерв'ю фальсифікованих документів, завідомо неправдивої інформації, спотворення фактів, надання неправдивої інформації в DS-160 та ін.
  • Заявник не може отримати візу через наявність негативної інформації про нього в Посольстві (наприклад, скарга від колишнього чоловіка або партнера по бізнесу, може служити підставою для прийняття негативного рішення про видачу візи);
  • переможець Лотереї Green Card отримує відмову, через недостатній рівень його освіти;
  • неповнолітня дитина залишилася в країні походження без опікунів, які отримали Green Card в США;
  • Заявника звинувачують в укладенні фіктивного шлюбу, а також інші подібні випадки.

Більшість Заявників отримують відмову в неімміграційній візі відповідно до ст. 214(b), але це не означає відмову в візі до Сполучених Штатів назавжди. В практиці наших юристів, достатньо багато прецедентів успішного відкриття віз нашим Клієнтам, після попередньої відмови і, навіть після декількох відмов в візі за ст. 214(b) INA, завдяки правильному підходу до підготовки до інтерв'ю і надання в Посольство США відповідної доказової бази.

Тільки повне і точне розуміння процедури підготовки і подачі документів Заявника в Посольство США може дати максимально позитивний результат в отриманні візи, а це абсолютно неможливо без специфічних знань законодавства, положень і правил, а також правильного розуміння вимог, що пред'являються консульством до Заявника.

Додатково хотілося б відзначити, що обмежена кількість часу на розгляд заяв та інтерв'ю консульських офіцерів із Заявниками, обмежені знання місцевої мови і недостатній рівень правової підготовки, найчастіше, призводять до необгрунтованих відмов в візі, анулюванню діючої візи або схваленої петиції, чи заборони на в'їзд в США.

Викривши декількох Заявників у вчиненні підроблення або наданні завідомо неправдивої інформації, підозри консульських офіцерів починають поширюватися на кожного Заявника, що звертається за отриманням візи. В результаті, не розібравшись в ситуації Заявника, невірно інтерпретуючи факти і неправильно застосовуючи статті закону, консульські офіцери роблять помилки, які призводять до необгрунтованих відмов на тривалий період часу.

Необхідно пам'ятати, що будь-який Заявник на отримання візи має юридичні права і повинен їх активно відстоювати з метою подолання відмови в візі або заборони на в'їзд до Сполучених Штатів, так як в разі мовчання Заявник автоматично погоджується з будь-яким рішенням прийнятим консульським офіцером посольства.

Відносно ст. 221(g) INA, можна констатувати той факт, що консульський офіцер вирішує застосувати положення цієї статті в тому випадку, коли прийняття рішення по заяві Заявника відкладається і триває до визначення консульським офіцером відповідності Заявника вимогам запрошуваної ним візи.

Якщо Ваша заява перебуває тривалий час на адміністративній перевірці за ст. 221 (g) або Вам відмовлено у неімміграційній візі: бізнес віза, службова (В1, В1/В2), туристична і віза приватного характеру (В2), студентська (F1, M1), робоча віза (Н2В, Н2А) та ін.; якщо Ви були депортовані або видворені зі США; якщо Вам було анульовано візу, а також у випадку якщо на Вас було накладено заборону на в'їзд у Сполучені Штати, Waiver та ін. - звертайтесь до нас для обговорення Вашої проблеми.


ВІДМОВА В ІММІГРАЦІЙНІЙ ВІЗІ В ПОСОЛЬСТВІ США

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися в ситуації, що склалася, з'ясують підстави відмови Вам в імміграційній візі, а також винесення заборони на в'їзд в США, встановлять можливість оскарження рішення консульського офіцера і отримання візи відповідної категорії, гуманітарний пароль, винятковий дозвіл на в'їзд в США (Waiver) а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

​Юристи нашої компанії, а також, при необхідності, наші партнери-адвокати США беруть участь на різних етапах розгляду посольствами пакету документів Клієнтів, з імміграційною метою. Ми спеціалізуємося в галузі захисту прав Заявників, які отримали відмову в візі в дипломатичних відомствах США в Україні та СНД, у в'їзді до Сполучених Штатів. Спеціалісти нашої компанії, а також наші партнери-адвокати мають багаторічний досвід апеляційної роботи з імміграційними відомствами США.

Наші партнери-адвокати в США постійно контактують з урядовими і судовими структурами з різних аспектів імміграційного законодавства США.

Наша компанія, а також юридичні компанії-партнери в США забезпечуємо необхідний правовий захист від початкових етапів підготовки пакету документів, на відповідну категорію візи, і до захисту Клієнтів в імміграційних судах США у випадку відмови в візі/імміграції, депортації за рішенням суду, прискореного видворення, анулювання візи та ін.

Якщо Вам відмовлено в візі імміграційної категорії: віза нареченого/нареченої (К1/К2,) віза чоловіка/дружини (К3/К4, IR1/CR1), возз'єднання сім'ї та ін.; громадянство, статус біженця, імміграція через роботодавця (H1B); якщо Ви були депортовані або видворені зі США; якщо Вам було анульовано візу, а також у випадку якщо на Вас було накладено заборону на в'їзд у Сполучені Штати, Waiver та ін. - звертайтесь до нас для обговорення Вашої проблеми.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.