Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Стаття 221(I) відкликання візи та інших документів

Після видачі візи чи інших документів будь-якому іноземному громадянину консульський офіцер або державний секретар може в будь-який час на свій розсуд відкликати таку візу або іншу документацію.

Повідомлення про таке відкликання направляється до відповідних органів США. У разі якщо іноземець перебуває за межами США, повідомлення про відкликання візи чи інших документів направляється перевізникам.

У разі якщо іноземець перебуває на території США, після відкликання візи чи інших документів він підлягає негайній депортації в країну його походження.

Якщо Ваша віза відкликана за статтею 221 (I) "Відкликання візи та інших документів", ми рекомендуємо Вам звернутися до нас за правничою допомогою для визначення і узгодження подальших дій.

Наші юристи, допоможуть Вам розібратися у Вашій складній ситуації, з'ясують підстави відкликання візи (або інших документів), зібрати відповідну доказову базу, підготувати Вас до інтерв'ю, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.