Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

212(a)(6)(C)(i) Вчинення фальсифікації або надання завідомо неправдивої інформації

Умисне надання неправдивих відомостей або вчинення фальсифікації ("willful, material misrepresentation; fraud") відноситься до найбільш складних галузей імміграційного законодавства США і є серйозною підставою для винесення рішення про заборону на в'їзд до Сполучених Штатів.

Консульські офіцери розглядають кожного іноземного громадянина, що звертається за отриманням візи, як потенційного іммігранта. Для отримання візи Заявнику необхідно довести, що його візит буде короткочасним, після чого він повернеться в країну свого громадянства. Для цього деякі Заявники подають на інтерв'ю фальсифіковані документи (довідки з роботи, банківські документи, про неіснуючих подружжя і дітей і т.п.).

У разі виявлення подібних фактів консульський офіцер виносить рішення про обмеження права на в'їзд в США на певний термін або, в особливих випадках, Заявник довічно позбавляється права на в'їзд в країну.

Згідно зі ст. 212(а)(6)(C)(i) Закону про імміграцію та натуралізацію США слід встановити факт:

  • надання завідомо неправдивої інформації та спотворення фактів;
  • чи було це зроблено навмисно;
  • надання завідомо неправдивої інформації та спотворення фактів є істотним.

Під дію статті 212(a)(6)(C)(i) підпадають неправомірні дії Заявника:

  • надання завідомо неправдивої інформації та спотворення фактів в усному вигляді, вчинене Заявником на інтерв'ю, з метою отримання візи (мовчання не вважається спотворенням фактів);
  • помилкова інформація в DS-160 та інших формах, підписана особисто Заявником в електронному вигляді.

Наприклад, якщо туристичне агентство або будь-хто інший за Вас неправильно заповнили Вашу заяву на візу, а Ви це не перевірили АБО якщо Ви не володієте в достатній мірі англійською мовою і не правильно зрозуміли питання - будете нести за це відповідальність.

  • будь-яка невірна інформація, надана ​​Заявником, вважається перекручуванням фактів.

Наприклад, при зверненні в посольство за візою неімміграційної категорії, перекручуванням фактів є:

- неправдиве твердження про місце роботи;

- неправдиве твердження про перебування в шлюбі;

- приховування наявності судимості;

- заперечення факту відвідування Сполучених Штатів в минулому;

- приховування факту існування родича, що проживає в США.

  • надання фальшивих документів з метою отримання візи.

Однак, не зважаючи на всю серйозність даної ситуації, є можливість оскарження винесеного рішення консульського офіцера в разі надання відповідної доказової бази відсутності прямого умислу у Заявника при спотворенні ним фактів.

Треба розуміти, що будь-яке помилкове уявлення будь-яких фактів, робиться однозначно навмисно і обдумано. При цьому, рівень спотворення наданих фактів є суб'єктивним фактором, який необхідно на нашу думку розглядати з позиції аналізу наслідків, які спричинили дії людини тобто суттєвості перекручування інформації.

На нашу думку, вважати достатнім для звинувачення у неправдивих відомостях той факт, що людина нібито повинна усвідомлювати наслідки своїх дій - не є прийнятним, тому що в такому випадку настає необхідність доведення наявності умислу, планування, а також зацікавленості особи в навмисному перекручуванні фактів.

У деяких випадках, коли рішення по вищевказаній статті не може бути оскаржене, тоді слід розглядати варіант звернення в посольство про надання виняткового дозволу на в'їзд (Waiver).

  • Nonimmigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії для оскарження рішення про заборону на в'їзд до США, якщо існує така можливість, а також представлення інтересів Клієнта у підготовці клопотання для зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати, в неімміграційних цілях.
  • Immigrant waiver (I-601). Повний юридичний супровід, розробка стратегії, прояснення і реконструювання подій, а також представлення інтересів Клієнта (подружжя, наречені, діти громадян або постійних мешканців США) у дипломатичних представництвах і Департаменті імміграції та громадянства США з питань зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати, в імміграційних цілях.

Якщо рішення по Вашій заяві прийнято за статтею 212(a)(6)(C)(i) "Вчинення фальсифікації або надання завідомо неправдивої інформації", звертайтесь до нас для визначення і узгодження подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.