Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Стаття 212(a)(7)(A)(i)(I)

Стаття 212 (a)(7)(A)(i)(I) INA (відсутність у іноземного громадянина необхідних документів для в'їзду на територію США), як правило, застосовується прикордонною службою Сполучених Штатів - CBP.

У разі якщо під час проходження іноземним громадянином паспортного контролю у співробітників служби CBP виникне підозра щодо невідповідності мети візиту категорії отриманої іноземцем візи (або з будь-яких інших причин), в такому випадку співробітники CBP запрошують затриманого в окреме приміщення з метою допиту і огляду його багажу.

Такі допити бувають досить принизливими і зазвичай включають перевірку особистих речей, мобільного телефону та інших гаджетів, в т.ч. здійснюється перевірка e-mail листування, дзвінки на американські номери, документи, візитки, квитки тощо, з метою підтвердження або спростування показань затриманого.

Якщо при допиті співробітниками CBP будуть знайдені прямі докази існуючої підозри (наприклад, якщо в особи, що в'їжджає з візою В1/В2, виявиться прямий намір змінити статус в США, незаконно працювати в США, просити притулок, займатися проституцією або надавати екскорт послуги та ін.), то такій особі буде відмовлено у в'їзді, її віза анулюється і на підставі вищевикладеного, виноситься рішення, що даний іноземний громадянин підлягає видворенню з Сполучених Штатів Америки в силу положень закону: 212 (а)(7)(А)(i)(I) Акту INA з поправками як іммігрант, який в момент подачі заяви з проханням про в'їзд не має дійсної та діючої імміграційної візи, дозволу на повторний в'їзд, карти перетину кордону або будь-якого іншого документа, необхідного відповідно до Акту, та дійсного і чинного паспорта або іншого придатного проїзного документу або документу, що посвідчує особу і національність, які є обов'язковими відповідно до положень, затверджених Міністром юстиції згідно з розділом 211 (а) Акту.

Крім того дані цього іноземця вносяться в інформаційну базу небажаних до в'їзду осіб, з подальшим прискореним видворенням з країни і забороною на в'їзд до Сполучених Штатів.

Для осіб, визнаних нев'їзними в США за вищевказаною статтею, слід розглядати варіант звернення в посольство про надання виняткового дозволу на в'їзд (Waiver).

  • Nonimmigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії для оскарження рішення про заборону на в'їзд до США, якщо існує така можливість, а також представлення інтересів Клієнта у підготовці клопотання для зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в неімміграційних цілях.
  • Immigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії, прояснення і реконструювання подій, а також представлення інтересів Клієнта у дипломатичних представництвах і Департаменті імміграції та громадянства США з питань зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в імміграційних цілях.

Якщо рішення по Вашій заяві прийнято по ст. 212(a)(7)(A)(i)(I) INA "відсутність в іноземного громадянина необхідних документів для в'їзду на територію США", звертайтеся до нас для визначення і узгодження подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2022.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.