Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Допомога візових агентств і консультантів

Коли йде мова про здоров'я, само собою зрозуміло, що необхідно звернутися до профільного спеціаліста, а не до бабусь на лавці біля під'їзду. Однак, реалії такі, що наші громадяни при бажанні відвідати США з неімміграційної метою, продовжити термін свого перебування в країні або іммігрувати до Сполучених Штатів, звертаються в туристичні агентства та до різного роду візових консультантів.

Цілком очевидно, що ці "спеціалісти" мають як мінімум декілька переваг перед кваліфікованими юристами:

  • візові консультанти, як правило, обіцяють рівно те, що хоче почути клієнт,
  • послуги візових консультантів значно дешевші юридичних.

Яку приховану загрозу несуть в собі "послуги" візових консультантів і подібних агентств:

Перш за все, дипломатичні представництва США цілеспрямовано виявляють візові та туристичні агентства, а також консультантів, що спеціалізуються на візовому супроводі в США. І не дивлячись на те, що послуги візової допомоги не протизаконні, консульські офіцери небезпідставно припускають можливу причетність таких агентств до сприяння незаконної імміграції в США. Більш того, при виявленні факту звернення до таких візових консультантів, Заявник може бути запідозрений в прихованих намірах незаконної імміграції. Наслідками таких підозр можуть бути не тільки відмова в візі, а й заборона на в'їзд в США на тривалий час.

Однією з типових послуг, що рекламуються такими візовими агентствами і консультантами, є "допомога в отриманні неімміграційної візи з подальшим правом проживання на постійній основі в США на законних підставах".

Хотілося б відзначити, що згідно законодавства США, звернення за отриманням неімміграційної візи, маючи при цьому імміграційні наміри, є протизаконним. У разі якщо у консульського офіцера виникне підозра щодо невідповідності мети візиту категорії запитуваної Заявником візи (або з будь-яких інших причин), в такому випадку Заявнику може бути відмовлено в візі в кращому випадку за ст. 214 (b), в гіршому випадку за ст. 212 (a)(6)(C)(i).

Також необхідно пам'ятати, що візові агентства та консультанти не кваліфіковані на даний вид надання юридичних послуг і, відповідно, не можуть якісно надати дані послуги. Звертаємо увагу, що тільки юрист (адвокат), що володіє знаннями в галузі міжнародного права може допомогти Вам в цьому питанні.

Ні бюро перекладів ні будь-які "візові" або туристичні агенції, фірми чи "візові консультанти" не несуть відповідальності за свої "консультації", а отже і за результат Вашої справи.

Часто, такі консультанти при заповненні візової анкети, навмисне надають свідомо помилкову інформацію або роблять суттєві помилки.

  • Приховують інформацію про наявність родичів Заявника, що проживають в США.
  • Радять Заявникові надати неправдиві відомості в посольстві на інтерв'ю, забезпечують клієнтів фальшивими документами, з метою отримання візи.
  • Організовують подання заяв в посольство, з метою отримання візи, особам в складі, наприклад туристичної групи (групи представників ЗМІ, спортивної команди, представників різних релігійних або волонтерських організацій та ін.), які не мають до цих груп і організацій ніякого відношення, але не враховують той факт, що навіть в складі групи кожен Заявник розглядається окремо.

Всі ці суттєві порушення призводять до наступних відмов в візі, а також тривалої заборони на в'їзд в США. Необхідно врахувати, що будь-яка невірна інформація, представлена Заявником в посольство, вважається перекручуванням фактів і відповідальність за такі дії несе виключно сам Заявник! Бувають випадки, коли адвокат вже не може допомогти своєму Клієнтові, після "допомоги" таких "візових консультантів"... Будьте пильні. Зрозуміло, рішення приймати тільки Вам.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2021.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.