Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Стаття 212(a)(6)(E) Незаконне ввезення іноземців

Згідно із ст. 212 (а)(6)(Е) INA, термін "незаконне ввезення іноземців" (alien smuggling) застосовується до осіб, які навмисне сприяють, допомагають, заохочують, схиляють або підбурюють будь-кого з метою незаконного в'їзду (або спроби незаконного в'їзду) на територію США. До компетенції консульського офіцера не входить виявлення умислу з корисливою метою і факту отримання винагороди за такі дії. У разі виявлення подібних фактів консульський офіцер виносить рішення про обмеження права на в'їзд в США на певний термін або, в особливих випадках, Заявник пожиттєво позбавляється права на в'їзд в країну.

Підставою для прийняття такого рішення є доведення факту, що особа умисно мала наміри допомогти отримати візу або перетнути кордон США іншій особі, яка не має права на отримання візи або в'їзд в Сполучені Штати. Не враховуючи провідників, які не законним шляхом переправляють через мексиканський кордон нелегалів, термін "незаконне ввезення іноземців" може бути застосований, наприклад, в наступних випадках:

  • ​до осіб, які є консультантами візових і туристичних агенцій, що здійснюють навмисні незаконні дії щодо своїх клієнтів, а саме:

- заповнення заяв на отримання візи із зазначенням в них неправдивих даних;

- поради клієнтам щодо надання неправдивих відомостей в посольстві на інтерв'ю;

- забезпечення клієнтів фальшивими документами, з метою отримання візи;

- організовують подання заяв в посольство, з метою отримання візи, особам в складі, наприклад туристичної групи (групи представників ЗМІ, спортивної команди, представників різних релігійних або волонтерських організацій та ін.), які не мають до цих груп і організацій ніякого відношення.

  • в разі укладення шлюбу з переможцем Лотереї DV Lottery після дати повідомлення переможця про виграш: в такому випадку консульський офіцер приймає рішення про додаткову перевірку на предмет фіктивності шлюбу.

Якщо фіктивність шлюбу буде доведена, переможець Лотереї DV Lottery отримує відмову в візі із забороною на в'їзд по ст. 212 (а)(6)(Е), а його фіктивний чоловік/дружина отримує довічну заборону на в'їзд в США по ст. 212 (а)(6)(C)(i).

  • у разі подання в посольство неправдивих відомостей про батьків Заявника.

В такому випадку консульський офіцер може прийняти рішення про призначення аналізу ДНК на визначення біологічних батьків Заявника.

  • у разі подання в посольство неправдивих відомостей про вік та/або сімейний стан утриманця Заявника.

Особи, які не досягли 21 року і не перебувають в шлюбі, є утриманцями Заявника. Якщо в консульського офіцера виникнуть підозри щодо представлених Заявником даних, він може прийняти рішення про призначення медичних досліджень щодо визначення віку утриманця Заявника, а також подати запит в органи РАЦС для підтвердження або спростування поданої Заявником інформації.

  • та в інших випадках.

Часто, за свої дії заборону на в'їзд до Сполучених Штатів по вищевказаній статті отримують родичі і члени сім'ї. Однак, не зважаючи на всю серйозність даної ситуації, є можливість оскарження винесеного рішення консульського офіцера в разі надання відповідної доказової бази відсутності прямого умислу в особи при здійсненні нею дій, спрямованих, на думку консульського офіцера, на сприяння незаконному ввезенню іноземців.

Для осіб, визнаних нев'їзними в США за статтею 212 (а)(6)(Е) INA "Незаконне ввезення іноземців", слід розглядати варіант звернення в посольство про надання виняткового дозволу на в'їзд (Waiver).

  • Nonimmigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії для оскарження рішення про заборону на в'їзд до США, якщо існує така можливість, а також представлення інтересів Клієнта у підготовці клопотання для зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати, в неімміграційних цілях.
  • Immigrant waiver (I-601). Повний юридичний супровід, розробка стратегії, прояснення і реконструювання подій, а також представлення інтересів Клієнта у дипломатичних представництвах і Департаменті імміграції та громадянства США з питань зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати, в імміграційних цілях. Слід врахувати, що в даному випадку зняття заборони на в'їзд (Immigrant waiver) можливо у виняткових випадках, а саме якщо справа стосується незаконного ввезення близьких родичів.

Якщо рішення по Вашій заяві прийнято за статтею 212 (a) (6) (E) INA - звертайтеся до нас для визначення і узгодження подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.