Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Заборона на в'їзд у Великобританію

Юристи нашої компанії готові надати Вам в повному обсязі юридичні послуги щодо заборони на в'їзд у Великобританію. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання і захистити свої інтереси, а також у подальшому уникнути для себе зайвих фінансових витрат, негативних наслідків та втрату Вашого часу!

Більшість громадян, незважаючи на попередження, повністю довіряють представлення своїх інтересів в дипломатичних представництвах (посольствах, консульствах) щодо підготовки та подання документів з метою відкриття візи - фірмам або будь-яким іншим особам.

Компанії, які цим займаються, звичайно, зацікавлені в тому, щоб ця віза була відкрита АЛЕ методи, які при цьому використовує більшість компаній, не завжди законні.

В більшості випадків, для більш "презентабельного" представлення в посольстві Заявника, компанія на нього формує пакет документів, який явно не відповідає дійсності, а іноді просто прямо фальсифікують документи і надають явно неправдиву інформацію.

В контексті вищевикладеного ми б хотіли попередити Вас про наступне:

Кожен Заявник зобов'язаний знати і розуміти, що не дивлячись на те хто, або яка компанія формує пакет документів Заявника та подає цей пакет в посольство з метою отримання візи, офіційно представляючи інтереси Заявника, всю відповідальність за їхні дії, а також за достовірність документів несе ОСОБИСТО ЗАЯВНИК.

У випадку якщо консульським офіцером посольства при перевірці пакету документів Заявника, буде виявлений факт фальсифікації поданих документів або невідповідність їх дійсності, а також надання будь-якої неправдивої інформації - Заявнику буде не тільки відмовлено в візі за параграфом 320 (7а) Закону про імміграцію Великобританії.

У випадку надання неправдивих відомостей і фальсифікованих документів, відмова може бути винесена згідно вимог пункту 320 (7B) Закону про імміграцію Великобританії (керуючись вимогами, викладеними в пункті 320 (7С)).

Відмова у відповідності з пунктом 320 (7B) Закону про імміграцію Великобританії автоматично визначає заборону на в'їзд у Великобританію на термін до 10 років. Даний період починається з дня попередньої події, в якій був використаний обман за допомогою надання підроблених документів або свідомо помилкової інформації.

Відмова у відповідності з пунктом 320 (7B) Закону про імміграцію Великобританії, може спричинити за собою процедуру анулювання діючих віз, виданих іншими країнами (Заявника викликають в посольство, наприклад США) і анулюють діючу візу, в зв'язку із забороною на в'їзд за даною статтею посольством Великобританії.

Ми настійно рекомендуємо всім Заявникам на отримання візи дуже ретельно перевіряти підготовлені документи, тим більше, якщо ці документи готує компанія!

А також ми НЕ РЕКОМЕНДУЄМО будь-яким чином прикрашати інформацію про себе, а тим більше подавати явно сфальсифіковані документи або надавати будь-яку іншу неправдиву інформацію в будь-яке дипломатичне представництво (посольство, консульство). Такі дії незмінно потягнуть за собою в подальшому дуже серйозні наслідки...

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2017. Created by bernackiy.name

ПП "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашої команії! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.