Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Відмова в візі по GreenCard США

Виграш у Diversity Immigrant Visa Lottery не гарантує "переможцеві" отримання візи. Більшість Заявників отримує відмову в візі підчас інтерв'ю в посольстві США своєї країни, що, найчастіше, є наслідком помилок при підготовці пакету документів, надання неповної та/або неточної інформації, затримок у зборі документів, або з причини зміни сімейного стану та ін.

​Існує досить багато причин, які можуть сприяти відмові в візі по даному напрямку імміграції, а також видачі заборони на в'їзд в США. Найбільш поширені з них наступні:

§ 212 (a)(2)(A)(i)(1) "Злочини проти моральності". Відповідно до цієї статті особи, що визнали вчинення ними злочину проти моральності, підлягають довічній забороні на в'їзд в США.

За своїм визначенням, злочини проти моральності передбачають наявність у злочинця прямого умислу здійснити, зокрема, шахрайство, розкрадання майна, навмисне ​​псування майна, а також більш тяжкі правопорушення. Прикладами кримінальних злочинів є: згвалтування, напад, вбивство, викрадення людей, посібництво неповнолітнім у вчиненні правопорушень, розпусна поведінка, пограбування, крадіжка, крадіжка зі зломом, умисне придбання або перевезення краденого майна, підпал, шахрайство, вимагання, розтрата, шантаж, фальсифікація, переведення в готівку фальшивих чеків, неправдиві свідчення, виготовлення фальсифікату, умисне ухилення від сплати податків, хабарництво, а також будь-які наміри вчинення вищевказаних протизаконних дій.

Слід зауважити, що зняття заборони на в'їзд в США по вищевказаній статті можливо тільки в тому випадку, якщо з моменту скоєння Заявником злочину пройшло більше 15 років, і він повністю реабілітувався, а також у випадках, якщо клопотання по справі Заявника подається його/її чоловіком/дружиною, дитиною або батьком, які є громадянами або постійними мешканцями США, за умови надання доказів наявності вкрай важких обставин через їх розлуку.

Відповідно до § 212 (a)(4)(A) Закону про імміграцію та натуралізацію США по програмі DV Lottery може бути відмовлено з наступних причин:

 • будь-який іноземець, який, на думку консульського офіцера на момент подачі заяви на візу, або на думку генерального прокурора на момент подачі заяви про прийом або зміну статусу, може в будь-який момент стати обтяженням для американського суспільства (public charge) - недопустимий.

Відповідно до § 212 (a)(5)(a) Закону про імміграцію та натуралізацію США по програмі DV Lottery Заявник не має права на отримання візи з наступних підстав:

 • Консульський офіцер в Кентуккі отримав більше однієї заявки від Заявника (або на ім'я Заявника). Наявність більше ніж однієї реєстрації дискваліфікує заявку на участь в лотереї;
 • Заявка на участь в лотереї дискваліфікована в зв'язку з наявністю значних розбіжностей між персональними біографічними даними і даними в заявці Заявника на участь в лотереї (наприклад, відсутність інформації про наявність чоловіка/дружини або неодружених дітей віком до 21 року, або відсутність фотографій на всіх членів сім'ї);
 • Консульський офіцер, який проводив співбесіду з Заявником, визначив, що участь Заявника в лотереї DV Lottery базувалася на подачі двох або більше заявок, використовуючи різні варіанти латинської транслітерації імені Заявника. В результаті чого заявка була дискваліфікована;
 • Заявник не відповідає вимогам лотереї DV Lottery щодо освіти та роботи. Відповідно до закону і правил програми DV Lottery кожен Заявник повинен закінчити середню школу або її еквівалент, або мати впродовж останніх п'яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки (перелік професій в базі даних Міністерства праці США O*Net OnLine):
 • У випадку якщо Консульський офіцер встановив, що Заявник вступив в фіктивний шлюб виключно з метою отримання візи (в деяких випадках).

§ 212(a)(6)(C)(i) "Вчинення фальсифікації або надання завідомо неправдивої інформації", наприклад:

 • неправдиве твердження щодо спонсора, наявності місця роботи, фінансового стану і т.п.;
 • приховування будь-якої інформації в т.ч. наявності судимості, фіктивний шлюб;
 • приховування факту існування родича, що проживає в США;
 • надання фальшивих документів з метою отримання візи та ін.;
 • заперечення Заявником факту відвідування Сполучених Штатів і порушення візового режиму в минулому. Якщо підозри консульського офіцера підтвердяться, то Заявник отримує відмову в візі з довічною забороною на в'їзд за ст. 212 (а)(6)(C)(i) та ст. 212 (a)(9)(В)(II), а члени його сім'ї отримують довічну заборону на в'їзд в США за ст. 212 (а)(6)(C)(i).

Однак, не зважаючи на всю серйозність даної ситуації, є можливість оскарження винесеного рішення консульського офіцера в разі надання відповідної доказової бази відсутності прямого умислу у Заявника при спотворенні ним фактів.

§ 212 (а)(6)(Е) INA "Незаконне ввезення іноземців", наприклад:

 • укладення шлюбу з переможцем DV Lottery після дати повідомлення переможця про виграш: в такому випадку консульський офіцер приймає рішення про додаткову перевірку на предмет фіктивності шлюбу. Якщо фіктивність шлюбу буде доведена, Заявник отримує відмову в візі із забороною на в'їзд за ст. 212 (а)(6)(Е), а його фіктивний чоловік/дружина отримує довічну заборону на в'їзд в США за ст. 212 (а)(6)(C)(i).
 • подання в посольство неправдивих відомостей про вік та/або сімейний стан утриманця Заявника.
 • подання в посольство неправдивих відомостей про батьків Заявника, та в інших випадках.

§ 212 (a)(9)(B) "Незаконне перебування в США":

 • якщо особа незаконно перебувала на території США більш ніж 180, але менше 365 днів, після чого виїхала зі Сполучених Штатів - їй забороняється в'їзд в країну на 3 роки;
 • якщо особа незаконно перебувала на території США більше одного року, після чого виїхала зі Сполучених Штатів - їй забороняється в'їзд в країну на 10 років.

Бувають випадки, коли приймається негативне рішення з вини чи недбалості консульських працівників. Якщо Ви вважаєте, що при прийнятті рішення консульським офіцером були допущені помилки, то їх необхідно обгрунтувати та докладно описати. Хочемо зазначити, що у випадку, якщо Ви представите нову інформацію у Вашій апеляції, то Вам необхідно обгрунтувати причину, по якій Ви не надали цю інформацію під час інтерв'ю в посольстві.

Якщо Ви отримали відмову в візі Diversity Immigrant Visa Lottery, наші юристи готові допомогти Вам оскаржити це рішення. Зверніть увагу на терміни оскарження або подачі відповідних клопотань. Якщо Ви пропустите надані Вам строки, то можливість їх відновлення буде серйозно ускладнена в зв'язку з необхідністю надання доказів поважних причин пропуску даних процесуальних дій.

У силу складності подібних справ з оскарження відмови в візі DV Lottery ми Вам рекомендуємо звернутися за допомогою до наших адвокатів, а також хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання, заощадити час і гроші, захистити свої інтереси, але й надалі уникнути для себе збитків та негативних наслідків.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.