Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Зняття заборони на в'їзд у США

У разі якщо консульським офіцером посольства США при перевірці пакету документів Заявника, буде виявлено факт фальсифікації поданих документів або невідповідність їх дійсності, а також надання будь-якої неправдивої інформації або введення в оману влади, шахрайство, вчинення злочину або порушення термінів перебування у США - Заявнику буде не тільки відмовлено в візі, але й винесено рішення про заборону на в'їзд до Сполучених Штатів.

В такому випадку консульський офіцер або співробітник Служби у справах громадянства та імміграції виносить рішення про заборону на в'їзд іноземному громадянинові у зв'язку з тим, що Заявник є небажаною особою до в'їзду в США і його присутність в країні суперечить національним інтересам Сполучених Штатів.

Перш за все, необхідно розібратися в підставах для встановлення заборони на в'їзд в США. Найчастіше консульські офіцери посольства виносять таке рішення без будь-яких пояснень, не розкриваючи справжню причину заборони. Для з'ясування причини такого рішення, слід звернутися безпосередньо до цього консульського офіцера або його начальника, або за допомогою клопотання з посиланням на Закон про свободу інформації. Тільки після отримання офіційної відповіді посольства можна буде розробити стратегію вирішення Вашої проблеми.

Оскарження рішення про заборону на в'їзд. Якщо Ви володієте відповідною доказовою базою для перегляду рішення про заборону на в'їзд, слід подати апеляцію чи прохання про перегляд в посольство або до відповідного адміністративного органу чи суду.

Зняття заборони на в'їзд. Якщо рішення консульського офіцера обгрунтовано і спроба оскарження його рішення виявилася невдалою, існує можливість зняття заборони на видачу як неімміграційної, так і імміграційної візи. У деяких випадках особі, якій в'їзд на територію США заборонено, може бути видана віза з міркувань гуманізму.

Підстави зняття заборони на в'їзд по візі неімміграційної категорії:

  • причина, по якій Заявнику необхідно в'їхати в США;
  • серйозність скоєних Заявником правопорушень;
  • загроза, яку Заявник може представляти для суспільства при в'їзді на територію Сполучених Штатів;
  • докази того, що Заявник не переслідує імміграційних цілей і після короткого візиту в США повернеться назад.

Підстави зняття заборони на в'їзд по візі імміграційної категорії:

  • наявність вкрай важких наслідків розділу Заявника і його родичів-громадян США.

Звернення за гуманітарним паролем буває виправдано тільки в екстрених випадках. Гуманітарний пароль можливий в таких випадках:

  • якщо з будь-якої причини Заявник не може отримати візу;
  • існують медичні або інші обставини, які вимагають гуманного ставлення до Заявника.

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися в ситуації, що склалася, з'ясують підстави винесення заборони на в'їзд в США, встановлять можливість оскарження рішення консульського офіцера і отримання візи відповідної категорії, гуманітарний пароль, винятковий дозвіл на в'їзд в США (Waiver) а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

Звертайтесь до нас за правовою допомогою для визначення і узгодження подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2022.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.