Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Відмова в візі К1, К3/К4, IR1/CR1

Уряд США дуже серйозно контролює ситуацію з фіктивними шлюбами і тому ретельно перевіряє Заявників на фіктивність відносин. Події, які відбулися кілька років тому в місті Сан-Бернардіно, штат Каліфорнія, сколихнули своєю жорстокістю всю країну, коли громадянка Росії, яка приїхала в США по візі нареченої, разом зі своїм чоловіком-громадянином Сполучених Штатів, вбила чотирнадцять осіб. Ці події стали наслідком прийняття жорстких заходів з боку уряду США і ретельної перевірки кожної іноземної нареченої або дружини, яка подала документи на отримання візи.

Консульські офіцери від початку розглядають кожного Заявника, що звертається в посольство за отриманням візи нареченого/нареченої або чоловіка/дружини, як особу, що перебуває в фіктивних відносинах/шлюбі з громадянином/нкою США. Закон зобов'язує консульського офіцера переконатися в реальності відносин наречених (або подружжя) і відрізнити справжні відносини від фіктивних.

З цією метою консульський офіцер на інтерв'ю ставить нареченим (або подружжю) ряд різних питань, таких як:

 • питання про знайомство і укладення шлюбу (дати, обставини, місця, люди)
 • питання біографічного характеру, що стосуються подружжя та їх найближчих родичів (дати, імена, рід занять, захоплення, місця проживання тощо);
 • питання про побут (опис житла, ведення господарства тощо);
 • питання про спільне дозвілля (відпочинок, відвідини родичів, подарунки, звички тощо).
 • питання про наявність в іноземної нареченої (або дружини) родичів в США;
 • а також в обов'язковому порядку ставиться питання - чи подавав Петиціонер раніше петицію на візу нареченої/подружжя для іншої жінки до зустрічі з Вами.

Конкретні питання, які можуть бути задані подружжю, багато в чому, залежать від інформації в анкетах, які документи були надані на інтерв'ю, а також якого віку подружжя і чим вони займаються (рід занять).

В більшості випадків, відмова в отриманні візи нареченого/нареченої (або чоловіка/дружини) відбувається через відсутність будь-якого документа, або через психологічну непідготовленість до інтерв'ю з консульським офіцером в посольстві. Кілька суперечливих, підозрілих або невірних відповідей і Вам можуть відмовити у видачі візи, звинувативши у шахрайстві і наданні завідомо неправдивої інформації, що призведе до довічної заборони на в'їзд до Сполучених Штатів.

Існують ознаки фіктивних відносин/шлюбу, якими Служба імміграції та натуралізації США керується при розгляді петицій на візу нареченої/нареченого або чоловіка/дружини.

Зверніть увагу на те, що викликає підозру в консульського офіцера:

 • нездатність нареченого/нареченої (або подружжя) спілкуватися однією мовою;
 • велика різниця у віці наречених (або подружжя);
 • відмінність в культурному і етнічному походженні;
 • рідні і близькі не знають про реєстрацію шлюбу;
 • шлюб був укладений третьою стороною;
 • невідповідність у відповідях на запитання, на які чоловік і дружина відповіли б однаково;
 • Бенефіціар є другом сім'ї;
 • Петиціонер вже подавав раніше петиції на іноземну наречену/дружину.

В даному питанні відносини іноземного нареченого/нареченої (або чоловіка/дружини) з Петиціонером слід документувати від самого початку, щоб в подальшому звести до мінімуму підозри консульського офіцера або питання про фіктивність. Доказова база повинна бути повною і містити як мінімум фотографії, будь-яку переписку (E-mail, Skype, смс, листування в соціальних мережах та ін.), квитанції і чеки з весільного прийому, авіаквитки, в разі спільних поїздок за кордон - штампи в'їзду/виїзду в паспортах, чеки з готелів та ін.

Необхідно пам'ятати, що в разі негативного рішення по Вашій справі, Ваш наречений/чоловік-громадянин США має повне право на оскарження цього рішення. Слід зазначити, що в даному питанні лише активні дії з боку Вашого нареченого/чоловіка-громадянина США допоможуть Вам отримати в'їзну візу і возз'єднатися з коханою людиною на території Сполучених Штатів.

Якщо у Вас виникли проблеми або рішення по Вашій справі затягнулося, звертайтеся до нас! Висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані з вирішенням питань щодо отримання віз:

 • К1 (шлюб з громадянином США);
 • К3/К4, IR1/CR1 (візи чоловіка/дружини, возз'єднання сім'ї).

Наші юристи, допоможуть Вам розібратися у Вашій складній ситуації, з'ясують підстави відмови в візі (або відмови у видачі петиції), зібрати відповідну доказову базу, підготувати Вас до інтерв'ю, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.