Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

212(d)(3)(A)

Існує досить багато причин, які можуть сприяти видачі пожиттєвої заборони на в'їзд до США. На сьогоднішній день в нашій країні найбільш поширеними з них є наступні підстави:

  • надання свідомо неправдивої інформації та завідомо фальсифікованих документів в посольство США, з метою отримання візи;
  • порушення візового режиму в минулому, що спричинило незаконне перебування на території США, відмова в наданні політичного притулку;
  • нелегальна робота у США (у т.ч. без SSN), зміна неімміграційного статусу на території США, нецільове використання візи, заняття проституцією, підстави медичного характеру та ін.
  • несплата штрафів, різні адміністративні та кримінальні правопорушення в період перебування у США;
  • шахрайство при отриманні візи CША, наявність судимості, кримінальне минуле та ін.

Згідно статті 212(d)(3)(A) Закону США про імміграцію та громадянство, будь-яка особа, якій було відмовлено у в'їзді до США, може претендувати на скасування заборони на в’їзд до США з неімміграційною метою (Nonimmigrant Waiver), лише якщо Ви відповідаєте всім вимогам для отримання візи, не маєте імміграційних намірів, як обумовлено статтею 214(b) Закону США про імміграцію та громадянство, і якщо Ваша присутність у США не загрожуватиме інтересам США INA 212 (a)(3)(A)(i)(I), (3)(A)(ii), (3)(A)(iii), (3)(C), (3)(E)(i), (3)(E)(ii).

Рекомендацію на таке скасування дає консульський офіцер. Якщо аплікант або третя особа хоче звернутися по дозвіл про скасування заборони на в'їзд, але консульський офіцер вважає такий дозвіл необгрунтованим, консульський офіцер повинен передати справу до Державного департаменту для повторного розгляду. Після закінчення візової співбесіди кожного апліканта інформують про можливі дії щодо його візової справи.

Кожен випадок унікальний, і часто потрібен його детальний аналіз для того, щоб визначити справжні причини накладення заборони, відповідність рішення консульського офіцера положенням, що регулюють процедуру видачі відмови на в'їзд. Аналіз конкретної ситуації покаже реальні можливості скасування заборони і шанси на успіх при клопотанні на отримання дозволу на в'їзд до Сполучених Штатів.

Підстави зняття заборони для отримання візи неімміграційної категорії відносно ліберальні. В основному, консульський відділ Посольства США та Департамент внутрішньої безпеки США, звертають увагу на наступне:

  • ризик нанесення громадської шкоди в'їжджаючою особою;
  • причини прохання про в'їзд;
  • серйозність і давність терміну порушення;
  • достовірні і переконливі факти неімміграційних намірів (за винятком віз імміграційних категорій H1B, L).

Для більш швидкого вирішення питання про видачу візи, після отримання відмови або повідомлення про заборону на в'їзд, клопотання про зняття заборони на в'їзд з неімміграційною метою можна подати безпосередньо до Консульського відділу посольства США разом із заявою про видачу неімміграційної візи, за умови наявності належних документів і додаткової інформації, яка підтверджує Ваші неімміграційні наміри.

У разі якщо надані Вами документи та інформація, задовольнять вимоги консульського офіцера до даної категорії візи, консульський відділ Посольства США може переглянути своє попереднє рішення і направити свої рекомендації до Департаменту внутрішньої безпеки США, який виносить остаточне рішення щодо Вашого клопотання і повторної заяви.

У разі відмови консульського відділу Посольства США в задоволенні клопотання про перегляд рішення про видачу візи, Заявник може звернутися до Державного департаменту США - вищої інстанції, з метою перегляду цією інстанцією рішення Консульського відділу. Якщо Державний департамент США відмовляє в задоволенні Вашого клопотання - справа закривається без можливості подальшого оскарження. Рішення Державного департаменту США є остаточним і оскарженню не підлягає. Винятком є ​​винесене рішення, яке суперечить Міжнародній Конвенції про захист прав людини.

У разі прийняття рішення про схвалення Вашого клопотання Державним департаментом США, дане рішення буде направлено до Департаменту внутрішньої безпеки США для процедури перегляду винесеного раніше рішення та постанови нового. У даному випадку рішення переглядається по суті. У процесі повторного перегляду даного рішення першою інстанцією, нове рішення може бути винесено як в позитивний, так і в негативну сторону для Заявника, у разі виявлення нових несприятливих/сприятливих обставин у справі.

У будь-якому випадку оскарження рішення першої інстанції до вищої інстанції можливо завжди, але, при оскарженні необхідно брати до уваги мету, засоби, необхідність і наслідки оскарження.

У силу складності подібних справ з отримання виняткового дозволу на в'їзд ми Вам рекомендуємо звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів, а також хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання, заощадити час і гроші, захистити свої інтереси, але й надалі уникнути для себе збитків та негативних наслідків.

Наша компанія надає повний юридичний супровід по підготовці та подачі пакета документів як Nonimmigrant waiver, так і Immigrant waiver:

  • розробка стратегії для оскарження рішення про заборону на в'їзд до США, якщо існує така можливість, а також представлення інтересів Клієнта у підготовці клопотання для зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в неімміграційних цілях.
  • розробка стратегії, прояснення і реконструювання подій, а також представлення інтересів Клієнта у дипломатичних представництвах і Департаменті імміграції та громадянства США з питань зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в імміграційних цілях.

Звертайтесь до нас за правовою допомогою для визначення і узгодження подальших дій.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.