Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Апеляція, відмова в візі в Канаду

Юристи нашої компанії готові надати Вам в повному обсязі юридичні послуги щодо складання та подання апеляції в Суд Канади. Хочемо відзначити, що Заявники, які отримали відмову в візі приватного порядку (туризм, відвідання родичів, друзів, конференцій, по службових справах фірми і т.д.) не мають формального права на апеляцію, тому що даний тип відмови є тимчасовим.

Більшість людей вважає, що можна подавати апеляцію, з метою перегляду рішення консульського офіцера посольства, звернувшись до канадських депутатів, урядовців та ін. Відносно цього ми хочемо всіх попередити, що перегляд рішень консульського офіцера Посольства Канади щодо відмови в візі, на території Канади не знаходиться в компетенції канадських депутатів і урядовців. Дані особи не мають повноважень приймати рішення про видачу візи Посольством Канади.

Відповідно до Закону про імміграцію та захист біженців Канади, тільки консульські офіцери CIC (Citizenship and Immigration Canada) Посольства Канади у відповідній країні мають право прийняття рішення про видачу тимчасової візи. Консульський офіцер є незалежною особою, яка приймає дане рішення, відповідно до Закону про імміграцію та захист біженців, та відповідних правил. Члени парламенту та інші канадські урядовці не мають права приймати рішення про видачу тимчасової візи або давати вказівки консульським офіцерам щодо окремих рішень.

Процесу так званого автоматичного права на оскарження візи немає, але у випадку відмови в візі Заявник має право на оскарження цього рішення двома способами, якщо Заявник вважає дії консульського офіцера CIC не правомірними:

  • Отримавши письмову відмову з поясненням причини відмови у видачі візи - повторно подати документи по цій самій категорії візи, при цьому серйозно підготувавшись до інтерв'ю та надавши нові додаткові документи, які свідчитимуть про Ваші справжні і щирі наміри.

Якщо у Вас відбулися істотні зміни з моменту Вашого минулого звернення за отриманням візи і отриманням відмови, а також Ви можете ці зміни довести документально, Ви можете подати в посольство нову заяву на отримання візи. Ця нова заява, як правило, розглядається іншим консульським офіцером, і всі поточні нові дані будуть прийняті до уваги.

Якщо ж немає ніяких змін у Вашій ситуації і не змінилася мета Вашого візиту, то малоймовірно, що Ваша нова заява призведе до видачі візи.

  • Вимагати судового перегляду рішення через Федеральний суд Канади.

Що Вам необхідно врахувати при повторній (після відмови) подачі заяви на отримання візи:

Вам необхідно врахувати, що видача візи не може бути гарантована, оскільки кожна заява розглядається індивідуально і рішення про видачу візи або відмову приймається на основі комплекcного аналізу даних, наданих Заявником консульському офіцерові.

Консульський офіцер ставить Заявникові різні запитання, стосовно його особистості, і планів, які Заявник має намір здійснити на території Канади. Він перевіряє і уточнює всі факти, вказані в анкеті Заявника. Крім того, проводиться аналіз всієї супровідної документації, яка підтримує клопотання. До того ж інтерв'ю допомагає консульському офіцерові прояснити ті незрозумілі йому моменти, які не відображають подані Заявником документи.

Імміграційне законодавство Канади розглядає кожного іноземного громадянина, що звертається за отриманням тимчасової візи, як потенційного іммігранта. Для отримання візи Заявникові необхідно довести, що його візит носитиме короткочасний характер, після закінчення якого він повернеться до країни свого громадянства.

Таким чином Заявнику, який претендує на отримання тимчасової візи в Канаду, необхідно переконати консульського офіцера в тому, що Заявник:

  • має міцне здоров'я (в деяких випадках, може знадобитися медичне обстеження);
  • не скоював злочинів;
  • не представляє загрозу для безпеки Канади;
  • має дійсний паспорт або інший проїзний документ;
  • має у своєму розпорядженні достатню кількість фінансових коштів для покриття всіх витрат під час перебування в Канаді;
  • залишить Канаду добровільно після закінчення дозволеного йому терміну перебування; а також
  • задовольняє всім іншим вимогам Закону про імміграцію та захист біженців Канади.

Консульський офіцер також може прийняти до уваги запрошення від запрошуючої канадської сторони. Хоча, запрошення допомагає тільки в оцінці мети візиту Заявника, це лише один з багатьох факторів, який може бути прийнятий до уваги консульським офіцером при розгляді заяви про видачу візи. Консульського офіцера цікавить більшою мірою інформація і документи, необхідні для оцінки намірів Заявника, а не приймаючої сторони в Канаді.

Незважаючи на багато негативних результатів щодо цієї дії, необхідно відмітити, що вона абсолютно справедлива і законна, а правомірність застосування її викликана тим, що наприклад, запрошуюча сторона може вважати, що Заявник (запрошений) після закінчення встановленого терміну тимчасового перебування в Канаді має намір добровільно залишити країну, але в даному випадку запрошуюча сторона не має фізичної можливості виконати цю вимогу, тому що деякі відвідувачі, можливо, не повідомили своїй запрошуючій стороні свої справжні наміри.

Консульські офіцери Посольства Канади приймають рішення в кожному конкретному випадку на індивідуальній основі. Наголос робиться на докази Заявників про серйозність і щирість намірів відвідування Канади, а також відповідність самого Заявника до заявленої ним мети візиту.

Які документи повинні бути надані при повторній (після відмови) подачі заяви на отримання візи?

У разі якщо у Вас була відмова в візі в Посольстві Канади і Ви маєте намір подачі повторної заяви на отримання візи, Вам необхідно представити консульському офіцерові на інтерв'ю документи, що підтверджують суттєві зміни у Вашому житті з моменту Вашого минулого звернення в посольство за отриманням візи.

Ми рекомендуємо Вам надати найбільш повний пакет документів, які підтверджуватимуть Ваші неімміграційні наміри стосовно Канади. Всі документи повинні бути СПРАВЖНІМИ, а надана інформація - ПРАВДИВА. Обман і введення в оману консульського офіцера може привести не тільки до відмови в візі, але й до заборони на в'їзд в Канаду від 2-х років до довічно.

В будь-якому випадку, Вам необхідно буде дуже серйозно готуватися до повторного інтерв'ю. Цей процес досить складний і трудомісткий, але пройти цей етап необхідно. Щодо цього питання необхідно відзначити, що дуже мала кількість Заявників реально може підготуватися до повторного інтерв'ю самостійно, і тому ми рекомендуємо Вам звернутися за допомогою до спеціалістів у цій галузі.

Вартість послуг з підготовки до інтерв'ю досить дорога, але допомога спеціалістів, як мінімум, дасть Вам можливість дізнатися ДІЙСНУ ПРИЧИНУ ВІДМОВИ.

Що може зробити запрошуюча сторона, щоб підтримати повторну заяву Заявника, родича або ділового партнера, якому було відмовлено в візі?

У випадку якщо Заявник має намір подати повторну заяву на отримання візи в Канаду, запрошуюча сторона може надати додаткові документи на підтримку цієї заяви. Однак, хоча й буде надана така підтримка, рішення консульського офіцера, в результаті, все одно буде грунтуватися на обставинах які будуть більшою мірою відноситися до Заявника, а будь-які особисті або фінансові гарантії, які може запропонувати запрошуюча сторона щодо Заявника, будуть мати лише непряме значення.

Чи може запрошуюча сторона в Канаді, або Заявник за межами Канади оскаржити рішення про відмову у видачі візи Посольством Канади?

Як ми вже відзначали вище, Закон про імміграцію та захист біженців Канади, не дає офіційного права оскарження рішення про відмову в візі тимчасового перебування. Заявник може повторно подати заяву в посольство або звернутися до Федерального суду Канади з апеляцією про судовий перегляд БУДЬ-ЯКОГО рішення консульського офіцера посольства, якщо Заявник вважає, що процес розгляду заяви про видачу візи не був юридично або процедурно справедливим по відношенню до самого Заявника.

У разі апеляційного оскарження рішення консульського офіцера у Федеральному суді Канади, є обов'язкова необхідність - залучення адвоката. Процес оскарження дорогий і відносно довгий, але в підсумку може привести до бажаного результату, якщо всі інші способи вирішення даного питання вичерпані.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.