Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Анулювання візи та пожиттєва заборона на в'їзд в США на підставі статті 212 (а)(6)(С)(i)

Згідно законодавства України особисті дані заявника, а також назва візового агентства змінені.

У 2017р. N.N. побував на семінарі харківського агентства U.....p під назвою "Імміграція в США". На семінарі співробітники даного агентства розповіли, яким чином вони можуть допомогти оформити різного типу візи, а також надати допомогу з виїздом до Сполучених Штатів. Також було згадано про наявність безлічі контактів в США і наскільки все реально і просто. Пропонували допомогу в офіційному і неофіційному працевлаштуванні.

N.N. подав документи в дане агентство з метою оформлення робочої візи H2B, після отримання якої він повинен був офіційно їхати в США працювати в сфері готельно-ресторанного бізнесу. Через деякий час після подачі його заявки, агентство повідомило, що їх партнер-роботодавець не зміг отримати петиції і тому вони не можуть надати заявнику документів для відкриття туристичної візи з метою працевлаштування.

N.N. запропонували відкрити туристичну візу категорії B1/B2 та їхати працювати саме по цій візі. При цьому запевнили, що така процедура широко поширена в США, всі контакти компанії перевірені, все законно і ніяких проблем виникнути не може.

N.N. подав документи в посольство з метою отримання візи грунтуючись на легенді, яка повністю не відповідала реальній меті перебування, а саме на конференцію. З метою підтвердження тісних зв'язків N.N. з Україною, співробітники даного агентства заповнили і відправили в Консульство за нього форму DS-160, в якій вказали наявність в N.N. цивільної дружини.

З метою доказів фінансового забезпечення в Україні, компанія сфальсифікувала на ім'я N.N. довідку з нібито його роботи. На підставі наданих документів і запрошення на конференцію N.N. отримав візу категорії B1/B2.

Перед поїздкою в США співробітники агентства U.....p провели інструктаж N.N. дотримуватися нової легенди з метою проходження прикордонного контролю в аеропорту: а саме те, що N.N. летів в США з туристичною метою кілька тижнів відпочити у Флориді. При проходженні імміграційного контролю він пред'явив роздруківку зворотного квитка в Україну і бронь готелю.

Після успішного проходження контролю N.N. поїхав на острів Key West, на якому він пропрацював майже півроку. Виявилося, що в цьому місці працює велика кількість нелегалів. Кожен другий неправомірно працював маючи візу B1/B2 при цьому, всі працівники працювали через російськомовних контракторів, які володіють досить великою базою роботодавців (готельний і ресторанний бізнес та ін.), які на постійній основі потребували працівників з нелегальним статусом, з метою мінімізації виплати заробітної плати.

Контрактори від роботодавців отримували $1 за кожний відпрацьованний час працівника. Зарплату працівникам видавали чеками, які потрібно було переводити в готівку. N.N. працював в декількох місцях на Key West (в готелі, ресторані, кондитерській) і щоб переводити чеки в готівку, він відкрив рахунок в банку. Для оформлення рахунку надав свій паспорт і SSN, який був оформлений в попередній поїздці в США по програмі Work-and-Travel (по візі J1).

Після півроку перебування у США N.N. вилетів назад в Україну. Однак, коли N.N. приїхав додому, він отримав лист від консульства США з повідомленням про те, що його віза анульована, а також йому встановлена довічна заборона на в'їзд в США на підставі статті 212 (а)(6)(С)(i) Закону про імміграцію та громадянство США.

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.