Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Допоможемо бійцям АТО!

Не бійтеся друзів. У крайньому разі вони можуть вас зрадити. Не бійтеся ворогів. У крайньому разі вони можуть вас убити. Бійтеся байдужих. З їхньої мовчазної згоди творяться і зради і вбивства. Бруно Ясинський

Шановні співвітчизники та користувачі нашого ресурсу, звертаємо Вашу увагу на те, що нині ситуація, що склалася в нашій країні, вкрай важка і ми не тільки допомагаємо нашим Клієнтам, але й у свій вільний від роботи час, на добровільних засадах, Захистникам нашої Неньки. Нижче ми викладаємо невеликий фотозвіт нашої роботи. Більше інформації в групі соціальної мережі Facebook.

ПІДТРИМАЙ СВОЮ АРМІЮ СЬОГОДНІ АБИ НЕ ГОДУВАТИ ЧУЖУ ЗАВТРА!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ПАТРІОТАМ!

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2024.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.