Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Перегляд в адміністративному порядку - Administrative Review

У разі відмови Вам в візі Ви можете подати клопотання в Посольство Великобританії про перегляд Вашої заяви в адміністративному порядку, якщо Ви вважаєте, що рішення про відмову за Вашою заявою на в'їзд було невірним.

Юристи нашої компанії готові надати Вам в повному обсязі юридичні послуги щодо складання та подання заяви, а також доказової бази, в адміністративному порядку до Консульського відділу Посольства Великобританії.

Ви можете звернутися із заявою в консульський відділ Посольства Великобританії лише з причин, які зазначені у ст. 84 (1) (б) і (в) Закону про громадянство, імміграцію та надання притулку 2002р.:

  • рішення було незаконним відповідно до розділу 19В Race Relations Act 1976 (c.74) (дискримінація зі сторони державних органів);
  • рішення було не законним відповідно до розділу 6 Human Rights Act 1998 (C.42) (органи державної влади не діють всупереч Конвенції з прав людини) що не відповідає Конвенції.

Перегляд Вашої заяви вестиме інший візовий офіцер, який не брав участі в первісному рішенні. Ви маєте право тільки на один Перегляд в адміністративному порядку на рішення про відмову щодо Вашої заяви.

Ви не можете направляти будь-які нові або додаткові інформацію/документи на підтримку Вашої заяви про перегляд в адміністративному порядку, інакше Вам буде відмовлено у в'їзді до Великобританії згідно з п. 320 (7А) або 320 (7В). В іншому випадку, якщо Ви хочете направити нову інформацію або документи, Ви повинні подавати нову заяву.

Перегляд в адміністративному порядку, як правило, здійснюється протягом 28 днів. Якщо, у винятковому випадку, посольство не може здійснити перегляд в адміністративному порядку протягом 28 днів, тоді посольство письмово повідомляє Вас про те, коли очікувати рішення.

Звернутися за консультацією до наших спеціалістів, Ви можете заздалегідь записавшись на прийом або можете замовити дану послугу на нашому сайті.

ad

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2021.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.