Top of Page

Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...

Отримав відмову в посольстві Німечини

Подавати апеляцію можливо тільки в тому випадку, якщо Ви дійсно впевнені в тому, що Ви, або якась інша людина, не проводила з Вашим паспортом ніяких "маніпуляцій" щодо його підробки, чи зміни даних.

Дуже багато випадків, коли за для того, щоб уникнути покарання за порушення візового режиму за перевищення строків перебування по візі, або з метою підтвердження того, що особа "поверталася" і отримувала нову візу (без співбесіди), чи перетинала кордони інших країн, люди звертаються за допомогою до "фірм" чи осіб, які нібито допомагають "проставити" печатки перетину кордону (кордонів). Багато людей вважає, що проставлення таких печаток в їх паспорти ні до чого їх не зобов'язує, але це не так.

"Проставлення" печаток перетину кордону (кордонів) є такою ж фальсифікацією проїзного документу як і підробка візи! До поняття фіктивного, сфальшованого або підробленого проїздного документу відносяться всі незаконні зміни даних проїзного документу, а також всі маніпуляції з проїзним документом, щодо його цілісності та зміни існуючої інформації не компетентною посадовою особою чи установою.

Додатково треба зазначити, що заклеювання "візами" будь якої інформації в паспорті неприпустиме і в подальшому, зазвичай, призводить до виникнення сумніву в консульського офіцера, чи прикордонних органів, в дійсності проїзного документу. 

Хочемо попередити, що за всі незаконні дії щодо проїзного документу відповідальність несе власник цього документу, якщо інше не передбачено законом, чи не доказана неможливість власника уникнути цих дій. 

Щодо допомоги у Вашому питанні, то якщо Ви впевнені в своїй правоті - ознайомтесь з порадами, які надані нами на попереднє питання.

ad

Copyright (c) by Center Sunrise 2011-2021.

ЮК "Центр Санрайз" не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію, надану будь-якою фізичною, чи юридичною особою поза цього сайту, а також будь-якими ЗМІ без письмового узгодження з нашою команіэю! Публікація або інше поширення матеріалів, розміщених на даному сайті, може здійснюватися тільки з зазначенням обов'язкового посилання на сайт: www.appeal.com.ua (для інтернет-видань - гіперпосилання) із обов'язковим зазначенням адреси сайту, як на джерело інформації.