Апелляции в вышестоящие зарубежные инстанции по визовым, иммиграционным и другим вопросам...
Відмовлено в Посольстві Німеччини в туристичній візі
Хочемо Вам нагадати, що рішення щодо того, кто буде готувати Ваши документи для подачі в посольство, а також і послугами якої туристичної компанії Ви скористаєтеся – це рішення безумовно було прийнято особисто Вами. Вас ніхто силоміць не примушував користуватися послугами саме цієї компанії, а тому звинувачення компанії в некомпетенності в цьому випадку можна вважати завчасною дією і марною витратою часу.
Крім того, гадаємо, що Ви підписали договір про туристичне обсуговування…
Ми розуміємо, що Вам хочеться повернути свої кошти, але не треба відразу шукати винуватих… Вам краще проаналізувати цю ситуацію, та зробивши відповідні висновки більш ретельно підготовити документи ще раз по цій самій категорії візи (самому, чи звернутися до послуг компанії якій Ви довіряєте).
Відмова в візі – це ще не вирок!
Стосовно того, що Вам обіцяли 100% візу: Ви самі повинні розуміти, що прийняття рішення щодо відкриття візи чи відмови в її видачі, знаходиться в компетенції посольства і яж ніяк не в компетенції туристичної компанії. Відповідно до цього, звинувачувати компанію в тому, що Ви проаналізувавши ЇХ ДУМКУ, щодо можливості отримання Вами візи цієї категорії і скористалися послугами саме цієї компанії – не має ніякого сенсу.
Крім того, вартість консульського сбору Вам можуть повернути тільки за рішенням суду, при доведенності вини Відповідача по справі….
Щодо відмови: аналізуючи вказані підстави відмови ми можемо сказати одне - на нашу думку, в отриманні цієї відмови в видачі візи є більше Ваша провина, а ніж компанії яка готувала для Вас туристичну подорож.
Як вбачається з Вашого питання, Ви самі надали до компанії документи, які свідчили про Ваш фінансовий та майновий стан. Відповідно до цього, Ви повинні розуміти, що компанія не може зробити і подати документи, які б свідчили про те, що Ви маєте достаньо коштів на своєму рахунку для реалізації цієї поїздки. А фальсифікація та подання документів такого типу в подальшому може привести до тяжких наслідків, аж до заборони на в’їзд в країну до 10 років чи безстроково, з занесенням інформації до Шенгенської інформаційної системи SIS.
Відповідно до п.8 відмови, вважаємо цю підставу слідством п.3 відмови.
Гадаємо, що на співбесіді в посольстві Ви не змогли довести те, що Ви зацікавлені в цій подорожі. А саме те, що Ви повністтю ознайомлені з поданним планом туристичної подорожі, а також і умов розміщення в готелі, харчування та інше.
Висновок: рекомендуємо Вам ретельно підготувати та надати до посольства більш РЕАЛЬНІ підтвердження Вашого майнового та фінансового стану. Претендуючи на туристичну візу, дуже ретельно ознайомтеся з УСІМА умовами подорожі. Знайдіть туристичну компанію, якій Ви будете довіряти.
Є туристичні компанії, які повертають частину сплачених за туристичну подорож коштів, у разі отримання Заявником відмови в отриманні візи. Це положення повинно бути чітко зазначено в договорі про туристичне обслуговування.
Щоб не було в подальшому пренензій у Вас до туристичної компанії перед тим, як підписувати договір, рекомендуємо Вам його хоча б раз прочитати!